Jez, posti se, hubni - Převratná redukční dieta s občasným půstem a chutnou vyváženou stra

Kód: 7391815

Úplný název:

Jez, posti se, hubni - Převratná redukční dieta s občasným půstem a chutnou vyváženou stra (Hamiltonová Amanda): Prevratná redukcní dieta s obcasným pustem a chutnou vyváženou stravou - záruka váhového úbytku i pevného zdraví

Autor a popis:

Hamiltonová Amanda, SLOVART, 304 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
239 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.9.2017 dopoledne. 
 

Bezmála každý den se dovídáme o novém dietním režimu nebo doplňku stravy, který nás zbaví přebytečných kilogramů. Množství informací je často matoucí, některé rady si dokonce protiřečí. Spolehlivým protilékem na nejistotu by mohla být právě tato kniha. Její autorka, Amanda Hamiltonová, vytvořila na základě svých dlouhodobých zkušeností metodu občasného půstu kombinovaného s konzumací chutných jídel, zajišťujících všechny potřebné živiny. Díky jejím doporučením a receptům rozumně snížíte příjem potravy a posílíte své zdraví. Autorka opírá stravovací plán s heslem „občasné hladovění - budoucnost hubnutí“ o nejnovější odborné studie, jež dodávají jejím závěrům hodnověrnost.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Jez, posti se, hubni - Převratná redukční dieta s občasným půstem a chutnou vyváženou stra do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Jez, posti se, hubni - Převratná redukční dieta s občasným půstem a chutnou vyváženou stra.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Jez, posti se, hubni - Převratná redukční dieta s občasným půstem a chutnou vyváženou stra (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Jez, posti se, hubni - Převratná redukční dieta s občasným půstem a chutnou vyváženou stra bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Jez, posti se, hubni - Převratná redukční dieta s občasným půstem a chutnou vyváženou stra doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Jez, posti se, hubni - Převratná redukční dieta s občasným půstem a chutnou vyváženou stra