Jezevec Chrujda staví nejdřív urychlovač a pak zase pomalič

Kód: 8759663

Úplný název:

Jezevec Chrujda staví nejdřív urychlovač a pak zase pomalič (Stančík Petr):

Autor a popis:

Stančík Petr, Meander, 24 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
135 Kč (198 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 23.10.2017 dopoledne. 
 

Pokračování dobrodružství jezevce Chrujdy a jeho přátel z lesa Habřince. Chrujda se tentokrát pustí do vynalézání a spolu s kamarádkou, vozíčkářkou sůvičkou Stáňou, sestrojí tajemný urychlovač. Do přístroje ale omylem vleze hlemýžď a jeho „urychlení“ způsobí řadu veselých příhod. Chrujdovi se nakonec všechny zmatky podaří uvést do původního stavu a v lese Habřinci znovu zavládne klid. Napínavý pohádkový příběh přináší malým čtenářům nejen zábavu, ale také poučení, že i tělesně znevýhodněné bytosti jsou platnými a velmi přínosnými členy společnosti. A snad v nich také podpoří zájem o fyziku, kterou - alespoň podle zkušeností autora - většina školáků k vlastní škodě považuje za nudný předmět.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Jezevec Chrujda staví nejdřív urychlovač a pak zase pomalič do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Jezevec Chrujda staví nejdřív urychlovač a pak zase pomalič.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Jezevec Chrujda staví nejdřív urychlovač a pak zase pomalič (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Jezevec Chrujda staví nejdřív urychlovač a pak zase pomalič bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Jezevec Chrujda staví nejdřív urychlovač a pak zase pomalič doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro děti a mládež

 
Knihkupectví / Knihy pro děti a mládež / Jezevec Chrujda staví nejdřív urychlovač a pak zase pomalič