Ježíš Kristus nezemřel na kříži - Má Bible pravdu?

Kód: 8632669

Úplný název:

Ježíš Kristus nezemřel na kříži - Má Bible pravdu? (Vokáč Petr):

Autor a popis:

Vokáč Petr, Kvarta, 186 stran, jazyk - CZ, 2010

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
185 Kč (269 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.9.2017 dopoledne. 
 

Co mě vedlo k tomu, že jsem začal o některých biblických příbězích pochybovat? Proč jsem kladl otázky, zda tyto události (konkrétně o Ježíšovi) probíhaly přesně tak, jak je popsáno v Novém zákoně? Co když to bylo trochu jinak? A co když je pravda úplně někde jinde?
Tento příběh se udál před dvěma tisíci lety. Technika a přírodní vědy nebízejí dnes zcela jiné možnosti...K přírodním vědám a technice jsem přidal ještě archeologii. Na základě těchto tří disciplín jsem se rozhodl zkoumat pravdivost dějů, které se měly odehrát na začátku letopočtu. Navíc jsem přidal také pohled z oblasti historie templářů, studia samotné bible a dále skutečností, které jsem vypátral v malé vesničce Rennes le Château na úpatí francouzských Pyrenejí.
Je možné, že bible nemluví pravdu? Jsou její hrdinové pouze fiktivní postavy? Vyslovil jsem kacířskou otázku? Kde začíná a nebo končí víra, a kde jsou hranice vědeckéh odůkazu? To jsou otázky, na které jsem hledal odpověď...
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Ježíš Kristus nezemřel na kříži - Má Bible pravdu? do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Ježíš Kristus nezemřel na kříži - Má Bible pravdu?.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Ježíš Kristus nezemřel na kříži - Má Bible pravdu? (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Ježíš Kristus nezemřel na kříži - Má Bible pravdu? bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Ježíš Kristus nezemřel na kříži - Má Bible pravdu? doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Křesťanství

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Náboženství / Křesťanství / Ježíš Kristus nezemřel na kříži - Má Bible pravdu?