Jezte chytře - Skvělé recepty podporující dobrou náladu, paměť a jasnou mysl

Kód: 9044362

Úplný název:

Jezte chytře - Skvělé recepty podporující dobrou náladu, paměť a jasnou mysl (Filipová Eva, Raboch Jiří):

Autor a popis:

Filipová Eva, Raboch Jiří, Exempla, 240 stran, jazyk - CZ, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
277 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.11.2017 dopoledne. 
 

Zbavte se špatných stravovacích návyků, které ovlivňují dlouhodobě zdravotní stav nás všech. Víte, jaké živiny mohou přispět k optimálnímu průběhu stárnutí našeho mozku?
Z pera autorky mnoha kuchařek a knih o etiketě Evy Filipové a předního českého psychiatra prof. MUDr. Jiřího Rabocha, DrSc., vznikla svým obsahem ojedinělá kniha, která nabízí návod jak jíst, abychom předešli depresím, měli jasnou a bystrou mysl, ale také včas předcházeli největšímu strašáku současnosti na světě - Alzheimerově nemoci. Do knihy je zařazeno i několik základních cviků z jógy, které harmonizují náš fyzický a psychický stav. Jíst chytře znamená dbát o to, co jíme a jakým způsobem jíme. Jíst chytře je cesta, po které stojí za to jít a hlavně si ji zvolit včas.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Jezte chytře - Skvělé recepty podporující dobrou náladu, paměť a jasnou mysl do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Jezte chytře - Skvělé recepty podporující dobrou náladu, paměť a jasnou mysl.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Jezte chytře - Skvělé recepty podporující dobrou náladu, paměť a jasnou mysl (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Jezte chytře - Skvělé recepty podporující dobrou náladu, paměť a jasnou mysl bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Jezte chytře - Skvělé recepty podporující dobrou náladu, paměť a jasnou mysl doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Jezte chytře - Skvělé recepty podporující dobrou náladu, paměť a jasnou mysl