Jezte zeleně

Kód: 9711459

Úplný název:

Jezte zeleně (Mutter Joachim): revoluce na talíri

Autor a popis:

Mutter Joachim, PLEJÁDY, 212 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
288 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2017 dopoledne. 
 

Zabudnite na mýty o stravovaní. Najlepší liečitelia na Vašom tanieri majú zelenú farbu, rastú voľne v prírode, nie sú tepelne spracovaní a obsahujú veľké množstvo chlorofylu. V knihe Dr. Muttera nájdete návod, ako do stravy zahrnúť viac týchto zdraviu prospešných potravín. Vďaka nim sa budete cítiť lepšie a sila vitálnych látok Vám naviac pomôže rýchlo sa zotaviť z chorôb a pri chronických ochoreniach môže dôjsť k zásadnému obratu.

Nie len láska, ale aj zdravie prechádza cez žalúdok. Najdôležitejší prameň zdravia, štíhlosti a vitality je vo Vašich rukách - Vaša strava. Každý sa môže „prejesť k zdraviu“ - tímto heslom dodáva autor mnohým chronicky chorým ľuďom odvahu. Dr. Mutter liečil pacientov, a taktiež sám seba z vážnych ochorení, a tak na vlastnej koži zistil, že sa skutočne môžeme vyliečiť a udržať vo forme pomocou stravy s dôrazom na syrové potraviny s vysokým obsahom chlorofylu a vitálnych látok.
Lekárske vyhlásenie

Informácie uvedené v tejto knihe majú len všeobecný informačný charakter. Pred aplikovaním akýchkoľvek odporúčaní uvedených v tejto knihe sa obráťte na svojho ošetrujúceho lekára. Akékoľvek aplikovanie poznatkov z tejto knihy je na vlastnom uvážení čitateľa a výhradne na jeho zodpovednosti.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Jezte zeleně do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Jezte zeleně.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Jezte zeleně (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Jezte zeleně bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Jezte zeleně doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Jezte zeleně