Jidášovy mince

Kód: 7033972

Úplný název:

Jidášovy mince (McBain Scott):

Autor a popis:

McBain Scott, Olympia, 312 stran, jazyk - čeština, 2006

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
41 Kč (59 Kč)
  / ks  
koupit
 

Před 2000 lety byl Ježíš zrazen za 30 stříbrných mincí. O dvě milénia později se tři z nich znovu objevily. Jejich vlastníci mají moc dosáhnout cokoliv chtějí. Cenou, kterou za to zaplatí, je smlouva s ďáblem...
Paul Stauffer je uznávaným a ambiciózním policejním psychologem v San Francisku. Napřed ho přemluvili, aby vedl obhajobu v případě brutálního znásilnění a vraždy; obhajoba byla úspěšná, takže proč by měl cítit vinu, když sestra oběti spáchá sebevraždu? S tak oslňujícím vítězstvím neexistuje žádný limit kariéry...
Okolo Paula Stauffera se začínají dít podivné věci. A vždy souvisejí s mincí, kterou mu nabízí žena, jíž žádný muž nedokázal odolat po dvě milénia? Ona ho vede i svádí, protože Paul je osobou, jejímž prostřednictvím může svět ovládnout Anděl temnot.
Úzký kroužek vyvolených ve Vatikánu se snaží tomuto záměru postavit, najít všemocnou Jidášovu minci a zastavit běsnění mocností zla dříve, než začne Armageddon.
Vynikající thriller, jehož děj je postaven na stále aktuální otázce: Jakou cestu je člověk schopen urazit a jak daleko dokáže zajít ve své touze po moci.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Jidášovy mince do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Jidášovy mince.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Jidášovy mince (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Jidášovy mince bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Jidášovy mince doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Detektivky, krimi