Jídlo na prvním místě

Kód: 7555018

Úplný název:

Jídlo na prvním místě (kol.):

Autor a popis:

Kol., Jan Melvil publishing, 336 stran, jazyk - CZ, 2014

Dostupnost:

Sklad Ládví
 
 
 
 
 
233 Kč (329 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 23.3.2018 dopoledne. 
 

Všichni víme, že jídlo ovlivňuje kvalitu našeho života – ale jak velkou moc vlastně má? Melissa a Dallas vás přesvědčí, že mimořádnou! Jídlo na prvním místě je přehledný, čtivý a srozumitelný návod na přechod k paleo stravě, díky kterému konečně pochopíte vzájemné reakce inzulínu, leptinu, kortizolu a glukagonu. Autoři vám na podkladě vědeckých výzkumů a zkušeností desetitisíců jejich čtenářů předvedou, proč sacharidy v naší stravě nejsou tím nejpříznivějším palivem a že důmyslně sestavený jídelníček Whole30 je nejlepším způsobem, jak jíst a uzdravit se. Už během 30 dnů po změně stravovacího plánu sestaveného podle jejich instrukcí dochází ke zlepšení stavu mnoha chronických, obtížně léčitelných onemocnění.

Nejedná se o další módní dietu, ale návrat k průmyslově nezpracovaným základním potravinám a nízkosacharidovému složení pokrmů. Možná jste se už setkali s výrazem paleo strava, nicméně Hartwigovi dogmaticky netrvají na argumentech týkajících se vědomostí o složení stravy v paleolitu.

Kniha vysvětluje nejen teoretické výhody přechodu na nový systém výběru potravin, ale nabízí i praktický postup, jak životní změnu začít. Množství receptů a tipů je doplněno vysvětlením, jak na jednotlivá jídla reaguje naše tělo, obsahuje i kapitoly věnované vegetariánům, těhotným, sportovcům a dětem.

O autorech:

Manželský pár Dallas a Melissa Hartwigovi se společně věnují programu Whole9 a Whole30 od roku 2009. Jejich webové stránky mají v současné době milión návštěvníků denně, a ač po celou publikovali mnoho článků na téma zdravé výživy, je Jídlo na prvním místě jejich prvotinou. Melissa je výživovou poradkyní sportovců a kettlebell instruktorka, Dallas fyziterapeut. Sport, fitness, výživa a zdraví je hlavním tématem jejich životů.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Jídlo na prvním místě do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Jídlo na prvním místě.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Jídlo na prvním místě (hodnotilo 22 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Jídlo na prvním místě bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 4).
 
 
 

S Jídlo na prvním místě doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Jídlo na prvním místě