Jídlo na prvním míste

Kód: 8727067

Úplný název:

Jídlo na prvním míste (kol.):

Autor a popis:

Kol., Jan Melvil publishing, 336 stran, jazyk - CZ, 2014

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
233 Kč (329 Kč)
  / ks  
koupit
 

Všichni víme, že jídlo ovlivnuje kvalitu našeho života – ale jak velkou moc vlastne má? Melissa a Dallas vás presvedcí, že mimorádnou! Jídlo na prvním míste je prehledný, ctivý a srozumitelný návod na prechod k paleo strave, díky kterému konecne pochopíte vzájemné reakce inzulínu, leptinu, kortizolu a glukagonu. Autori vám na podklade vedeckých výzkumu a zkušeností desetitisícu jejich ctenáru predvedou, proc sacharidy v naší strave nejsou tím nejpríznivejším palivem a že dumyslne sestavený jídelnícek Whole30 je nejlepším zpusobem, jak jíst a uzdravit se. Už behem 30 dnu po zmene stravovacího plánu sestaveného podle jejich instrukcí dochází ke zlepšení stavu mnoha chronických, obtížne lécitelných onemocnení.

Nejedná se o další módní dietu, ale návrat k prumyslove nezpracovaným základním potravinám a nízkosacharidovému složení pokrmu. Možná jste se už setkali s výrazem paleo strava, nicméne Hartwigovi dogmaticky netrvají na argumentech týkajících se vedomostí o složení stravy v paleolitu.

Kniha vysvetluje nejen teoretické výhody prechodu na nový systém výberu potravin, ale nabízí i praktický postup, jak životní zmenu zacít. Množství receptu a tipu je doplneno vysvetlením, jak na jednotlivá jídla reaguje naše telo, obsahuje i kapitoly venované vegetariánum, tehotným, sportovcum a detem.

O autorech:

Manželský pár Dallas a Melissa Hartwigovi se spolecne venují programu Whole9 a Whole30 od roku 2009. Jejich webové stránky mají v soucasné dobe milión návštevníku denne, a ac po celou publikovali mnoho clánku na téma zdravé výživy, je Jídlo na prvním míste jejich prvotinou. Melissa je výživovou poradkyní sportovcu a kettlebell instruktorka, Dallas fyziterapeut. Sport, fitness, výživa a zdraví je hlavním tématem jejich životu.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Jídlo na prvním míste do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Jídlo na prvním míste.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Jídlo na prvním míste (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Jídlo na prvním míste bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Jídlo na prvním míste doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Jídlo na prvním míste