Jinny z Finmory 4 - Přízrak červeného koně

Kód: 7211462

Úplný název:

Jinny z Finmory 4 - Přízrak červeného koně (Leitch Patricia): Jinny z Finmory

Autor a popis:

Leitch Patricia, NAVA, 180 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
116 Kč (168 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Máte rádi koně a k tomu příběhy na pomezí dobrodružství a romantiky? Sérii knih s názvem Jinny z Finmory skotské autorky Patricie Leitch si oblíbily miliony čtenářů v anglicky mluvících zemích. Příběhy Jinny a její arabské klisny Šanty jsou k dostání také v českých knihkupectvích. V dubnu vychází již čtvrtá kniha Přízrak Červeného koně.
V prvním dílu Pro lásku ke koním se hrdinka příběhů, školačka Jinny Mandersová, přestěhovala z rušného města do Finmory na Skotské vysočině, kde si její srdce podmanila polodivoká kaštanová arabská klisna. K tomu, aby si Šantu, jak dívka arabku pojmenovala, zklidnila, musí obě urazit dlouhou a někdy strastiplnou cestu.
Druhým titulem je Divoká jízda, v níž se Jinny snaží koně zkrotit a přizpůsobit, aby na něm mohla jezdit po rozlehlých pláních Skotské vysočiny. To však není vůbec jednoduché, ale když se na planinách objeví vítězka skokových soutěží Klára Burnleyová, zdá se, že je vše vyřešeno. Jenže Klářina pomoc má svou cenu – a Jinny se zaplétá do dalších komplikací...
Třetí kniha Léto na planinách se odehrává v době, kdy Jinny prožívá prázdniny. Seznámí se s novou kamarádkou Sue, která stejně jako ona miluje koně, zároveň do Finmory přijíždí z města sourozenci Marlene a Bill, což poněkud naruší představy, které o letní pohodě Jinny měla. Je nasnadě, že se blíží další problémy.
Novinka, Přízrak Červeného koně, začíná poklidným tréninkem skoků přes překážky. Jenže archeologické naleziště poblíž Finmory, které Jinny s kamarádkou Sue navštíví, jako kdyby otevřelo brány snovému přízraku, jenž nečekaně vstoupí do života mladičké jezdkyně.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Jinny z Finmory 4 - Přízrak červeného koně do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Jinny z Finmory 4 - Přízrak červeného koně.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Jinny z Finmory 4 - Přízrak červeného koně (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Jinny z Finmory 4 - Přízrak červeného koně bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Jinny z Finmory 4 - Přízrak červeného koně doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Jinny z Finmory 4 - Přízrak červeného koně