Jiří Babica na cestách – Recepty z celého světa, které zvládnete uvařít i doma

Kód: 7281452

Úplný název:

Jiří Babica na cestách – Recepty z celého světa, které zvládnete uvařít i doma (Babica Jiří): Recepty z celého sveta, které zvládnete uvarít i doma

Autor a popis:

Babica Jiří, Eminent, 204 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
271 Kč (349 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.10.2017 dopoledne. 
 

"Tam, kde mi chutná, se mi taky líbí," je zlaté cestovatelské pravidlo Jiřího Babici. Oblíbený protagonista cookingshow Babicovy dobroty přibližuje ve svojí cestovatelské kuchařce zážitky a zkušenosti, které nasbíral za posledních dvacet let. Během nich projel všechny kontinenty kromě Antarktidy, jedl a nechával se zaměstnávat v nejrůznějších restauracích a to nejlepší ze světa vám nabízí v této skvělé knize v podobě neméně skvělých receptů.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Jiří Babica na cestách – Recepty z celého světa, které zvládnete uvařít i doma do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Jiří Babica na cestách – Recepty z celého světa, které zvládnete uvařít i doma.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Jiří Babica na cestách – Recepty z celého světa, které zvládnete uvařít i doma (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Jiří Babica na cestách – Recepty z celého světa, které zvládnete uvařít i doma bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S Jiří Babica na cestách – Recepty z celého světa, které zvládnete uvařít i doma doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Jiří Babica na cestách – Recepty z celého světa, které zvládnete uvařít i doma