Audio CD: Jiří Zmožek - Největší hity - Už mi lásko není 20 let - 2 CD

Kód: 4204940

Úplný název:

Audio CD: Jiří Zmožek - Největší hity - Už mi lásko není 20 let - 2 CD (kol.):

Autor a popis:

popron music, 0 stran, jazyk - CZ, 2007

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
137 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Jediný kompletní výběr písniček Jiřího Zmožka vychází na 2CD. Celkem 42 hitů tohoto nepřekonaného melodika české pop-music! Dvojalbum obsahuje legendární hity jako Už mi lásko není dvacet let, To býval ráj, Co se s Tvou láskou měřit dá?, A roky jdou, Liverpool versus Torino, Pláže a slunce přejí milencům. Jiří Zmožek se prosadil nejprve jako úspěšný skladatel pro celou českou pěveckou špičku a později si své písničky začal zpívat i sám. Proslul jako interpret romantických a zpěvných písniček o lásce i o životě a z jeho repertoáru těží mnoho známých zpěváků i dnes. Všechny originální nahrávky písniček v neopakovatelném podání Jiřího Zmožka najdou posluchači na tomto výběru.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Audio CD: Jiří Zmožek - Největší hity - Už mi lásko není 20 let - 2 CD do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Audio CD: Jiří Zmožek - Největší hity - Už mi lásko není 20 let - 2 CD.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Audio CD: Jiří Zmožek - Největší hity - Už mi lásko není 20 let - 2 CD (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Audio CD: Jiří Zmožek - Největší hity - Už mi lásko není 20 let - 2 CD bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Audio CD: Jiří Zmožek - Největší hity - Už mi lásko není 20 let - 2 CD doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Hudba

 
Knihkupectví / Hudba / Audio CD: Jiří Zmožek - Největší hity - Už mi lásko není 20 let - 2 CD