Audio CD: Jiřina Jirásková - Rozum v srdci v rozhovoru Zuzany Maléřové - CD

Kód: 4612162

Úplný název:

Audio CD: Jiřina Jirásková - Rozum v srdci v rozhovoru Zuzany Maléřové - CD (Jirásková Jiřina):

Autor a popis:

Jirásková Jiřina, B.M.S., 0 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
68 Kč (99 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.9.2017 dopoledne. 
 

O životních rozhodnutích a jejich splátkách, s bolestí i ironií, vypráví významná česká herečka Jiřina Jirásková v otevřeném rozhovoru se spisovatelkou Zuzanou Maléřovou.
délka 70 min

Jméno Jiřina Jirásková má svou váhu. Je si toho vědoma a dokáže si udržet odstup. Snad je to i další ochranné zbarvení, opatrnost před zbytečnou zranitelností.
Své city, ty zářivé i ty žalostné se snaží zvládat s rozumem. Zdravého rozumu si vysoce váží. Čím dál víc, protože pomůže, když srdce bloudí.
Malá žena s velkou vůlí. Vůlí pracovat a přežít i svou vlastní nenadálou samotu.
A přece - vzpomínám si na naše ranné setkání. Dokončila jsem právě svou knižní prvotinu, Jiřina Jirásková byla jednou z jejích aktérek. Plakala, protože ji opět, pokolikáté už, po zásahu moci, vyškrtli z obsazení na novou roli. „Jak se bude ta knížka jmenovat?“ zeptala se tiše. „Život je kulatý.“ Hořce se usmála: „No vidíte a mně se zdá pořádně špičatý.“ Uběhlo třináct let. Myslím, že jsem přece jen měla trošku pravdu. Život je kulatý, paní ředitelko.
Zuzana Maléřová
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Audio CD: Jiřina Jirásková - Rozum v srdci v rozhovoru Zuzany Maléřové - CD do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Audio CD: Jiřina Jirásková - Rozum v srdci v rozhovoru Zuzany Maléřové - CD.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Audio CD: Jiřina Jirásková - Rozum v srdci v rozhovoru Zuzany Maléřové - CD (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Audio CD: Jiřina Jirásková - Rozum v srdci v rozhovoru Zuzany Maléřové - CD bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Audio CD: Jiřina Jirásková - Rozum v srdci v rozhovoru Zuzany Maléřové - CD doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Umění

 
Knihkupectví / Umění / Audio CD: Jiřina Jirásková - Rozum v srdci v rozhovoru Zuzany Maléřové - CD