Jistě, pane ministře 1+2 (DVD) (papírový obal)

Kód: 645658R

Úplný název:

Jistě, pane ministře 1+2 (DVD) (papírový obal) (kol.):

Autor a popis:

Výprodej DVD, 0 stran, jazyk - CZ, 2016

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
19 Kč (139 Kč)
  / ks  
koupit
 

I.

ČELEM K VOLIČŮM - Ideály nového ministra dostávají první ránu. - OFICIÁLNÍ NÁVŠTĚVA - Hacker přivítá na oficiální státní návštěvě afrického prezidenta, ze kterého se vyklube jeho starý kámoš z dob studií. - ÚSPORNÝ PROGRAM - Jim plánuje zeštíhlení státní správy. Bude jeho vlastní úsporný program dobrým příkladem? - KONEČNÉ ROZHODNUTÍ - Nová Národní integrovaná databáze umožní každému přístup k jeho vlastním svazkům. Zdá se to být jednoduché? Nikoli pro Sira Humphreyho. - STAHUJÍ SE MRAKY - Vzhledem k ohrožení existence vlastního ministerstva se Hacker zabývá otázkou zavedení Evropského průkazu identity. - PRÁVO NA INFORMACE - Povyk kolem ohrožené kolonie jezevců dokazuje Siru Humphreymu, že některé věci by ministr raději neměl vědět. - RUKA RUKU MYJE - Jim se obrací na bankéře kvůli záchraně projektu odsouzeného k záhubě a brzy zjišťuje, že k tomu je třeba tančit na dvou svatbách.

II.

HUMÁNNÍ SPOLEČNOST - Fungl nová nemocnice Svatého Eduarda je otevřena již celých 15 měsíců, zaměstnává 350 administrativních a 150 pomocných pracovníků, avšak nemá žádné pacienty… - ZASLOUŽENÉ POCTY - „Tohle je naše jediná páka na státní úředníky. Nejde totiž zastavit růst jejich platů, nemůžu zabránit jejich povyšování, nemůžu jim dokonce ani zabránit psát jejich zprávy – ale můžu je připravit o jejich pocty.“ - ČERNÁ LISTINA - Ministrův postoj k tajnému sledování vyjadřovaný během doby v opozici se obrátí proti němu poté, co se ukáže, že ministerstvo pro administrativní záležitosti nakupuje vybavení k odposlechu telefonů. - ŠPLH PO NAMAŠTĚNÉ TYČI - Realizace plánů na výstavbu nové chemické továrny závisí na výsledcích nezávislé zprávy. Jim nicméně zjistí, že i s vědou lze manipulovat, má-li na tom zájem premiér. - ĎÁBELSKÉ NÁSTRAHY - Změny ve vládě se časově protnou s Hackerovým jednáním v Bruselu. „Jeden den nejste v úřadě, a další den UŽ nejste v úřadě.“ - KVALITA ŽIVOTA - Čisté životní prostředí je Jimova poslední šance získat další hlasy voličů. Městská farma, kterou Jim sliboval zachovat, má být změněna na parkoviště daňových kontrolorů. Jakto, že Sir Humphrey vychází z celé aféry úplně čistý? - OTÁZKA LOAJALITY - Hacker vyhlásil válku odpadu a rozhodl se, že „dá světu lekci“. Zvláštní výbor však následně otestuje ministrovu loajalitu.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Jistě, pane ministře 1+2 (DVD) (papírový obal) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Jistě, pane ministře 1+2 (DVD) (papírový obal).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Jistě, pane ministře 1+2 (DVD) (papírový obal) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Jistě, pane ministře 1+2 (DVD) (papírový obal) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Jistě, pane ministře 1+2 (DVD) (papírový obal) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie

 
Knihkupectví / Jistě, pane ministře 1+2 (DVD) (papírový obal)