Jiu Jitsu I. díl

Kód: 8896970

Úplný název:

Jiu Jitsu I. díl (Osička Josef):

Autor a popis:

Osička Josef, CAD PRESS, 340 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
217 Kč (303 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 20.10.2017 dopoledne. 
 

 Bc. Josef Osička, držitel 2. danu a trenér 2. třídy jiu jitsu,  má 30-leté zkušenosti v oblasti bojového umění (karate,  judo, kick box, musado mcs,  jiu jitsu).

Profesní zkušenosti v oblasti bojového umění získal u Armády ČR, kde u výsadkového praporu Brigády rychlého nasazení v Chrudimi prošel výcvikem bojového umění Musado MCS, jemuž se dále věnoval i v rámci výcviku mírových sil v Českém Krumlově a taktéž u jednotek SFOR během vojenské mise v Bosně a Hercegovině. Další profesní zkušenosti získal u útvarů Policie ČR, kde slouží od roku 1999. Jeho praktické zkušenosti získaných během služby v ozbrojených silách, doplňuje i jeho akademické vzdělání: Ostravská univerzita - obor prevence a resocializace; FTVS - Univerzita Karlova v Praze.

V roce 2008 Josef Osička za významné podpory oddílu Watashi Tachi No Jiu Jitsu Zlín založil Oddíl Jiu Jitsu Prušánky jako součást Asociace bojových a duchovních umění. Oddíl byl zaměřen i na výuku sebeobrany. V současné době oddíl funguje jako Soukromá škola bojového umění Prušánky a je taktéž součástí Českého svazu Judo. Dále škola spolupracuje s Budocentrem Letovice a Soukromou školou bojových sportů Břeclav.

OBSAH: Úvod 7 Historie 8 Etika 10 Právní minimum 12 Rozcvička, strečink 14 Posilování 18 Rychlost, výbušná síla 21 Utužování a zpevňování úderových ploch 25 Citlivá a zranitelná místa 27 Úderové a krycí plochy 32 Postoje (DAČI WAZA) 33 Pohyb těla a nohou (TAI SABAKI, AŠI SABAKI) 35 Systém Jiu Jitsu 38 Pády (UKEMI WAZA) 39 Kryty (UKE WAZA) 49 Údery (CUKI WAZA) 64 Kopy (GERI WAZA) 95 Hody (NAGE WAZA) 124 Páky (KANSECU WAZA) 226 Škrcení (ŽIME WAZA) 279 Znehybnění – držení (OSAEKOMI WAZA) 289 Kontra chvaty (GAEŠI WAZA) 301 Japonské výrazy 309
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Jiu Jitsu I. díl do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Jiu Jitsu I. díl.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Jiu Jitsu I. díl (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Jiu Jitsu I. díl bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Jiu Jitsu I. díl doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Sport

 
Knihkupectví / Volný čas / Sport / Jiu Jitsu I. díl