Jizerské hory 3. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky

Kód: 8689916

Úplný název:

Jizerské hory 3. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky (kol.):

Autor a popis:

S & D Nakladatelství, 184 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
42 Kč (59 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 29.11.2017 dopoledne. 
 

Zcela přepracované a aktualizované 3. vydání průvodce. Hory ideální pro pěší túry a pro cykloturistiku (lesní silničky), hustá síť udržovaných lyžařských stop, četné rozhledny, historické sklářské osady. Podrobné informace o trase vznikající Nové Hřebenovky!

Praktická brožurka s 26 hodnotnými vstupenkami a poukázkami, např. do liberecké zoo, do Severočeského muzea v Liberci, na atraktivní bobovou dráhu v Janově nad Nisou, do brusírny perlí a na kozí farmu v Pěnčíně, na rozhlednu Královka, na prohlídku betlému ve Frýdlantu, výhodné poukázky na ubytování v Jizerských horách nebo na lahůdky, např. zmrzlinový pohár v rázovitém Obřím sudu v Lázních Libverda. Vstupenky a poukázky platí do konce r. 2010.

Vymezení oblasti: Jindřichovice pod Smrkem - Raspenava - Oldřichov v Hájích - Liberec - Jablonec nad Nisou - Tanvald - Příchovice - Harrachov - státní hranice s Polskem.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Jizerské hory 3. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Jizerské hory 3. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Jizerské hory 3. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Jizerské hory 3. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Jizerské hory 3. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Průvodce po Česku

 
Knihkupectví / Náš svět / Průvodce / Průvodce po Česku / Jizerské hory 3. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky