Jižní Čechy - Česko všemi smysly + vstupenky

Kód: 8689966

Úplný název:

Jižní Čechy - Česko všemi smysly + vstupenky (Mikysková Pavla, David Petr, David Petr ml., Ludvík Petr, Soukup Vladimír):

Autor a popis:

Mikysková Pavla, David Petr, David Petr ml., Ludvík Petr, Soukup, S & D Nakladatelství, 0 stran, jazyk - CZ, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
103 Kč (149 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Čtvrtý průvodce z edice Česko všemi smysly míří na jih Čech a přímo navazuje na průvodce Šumava. Pokrývá celé území Jihočeského kraje - podíváme se tak k třeboňským rybníkům, do České Kanady, Novohradských hor, na Táborsko, Písecko a Strakonicko i do okolí Českého Krumlova a Českých Budějovic. Potěší milovníky toulání jihočeskou krajinou, kde se snoubí neporušená příroda, bohaté dědictví Rožmberků a Schwarzenberků, skvostné hrady, zámky i církevní stavby a pozadu nezůstávají pohostinné vesničky s lidovými stavbami selského baroka. Po značených trasách putují cyklisté i pěší turisté, Lužnice, Vltava, Otava a Nežárka lákají vodáky. Průvodce nezapomíná ani na zajímavé tipy v podobě návštěvy grafitového dolu, vodního hamru, jízdy úzkorozchodným vláčkem, či prohlídky pivovaru. Jeho nedílnou součástí jsou praktické informace - kde zaparkovat, kam jezdí veřejná doprava, jaké jsou otevírací doby, kde bydlet… Samozřejmostí jsou pěkné barevné fotografie, mapy a plány středů měst. A jako vždy nemohou chybět hodnotné vstupenky a poukázky, které Vám průvodce mnohokrát zaplatí…
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Jižní Čechy - Česko všemi smysly + vstupenky do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Jižní Čechy - Česko všemi smysly + vstupenky.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Jižní Čechy - Česko všemi smysly + vstupenky (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Jižní Čechy - Česko všemi smysly + vstupenky bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Jižní Čechy - Česko všemi smysly + vstupenky doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Cestování

 
Knihkupectví / Náš svět / Cestování / Jižní Čechy - Česko všemi smysly + vstupenky