JLA 1 – Liga spravedlnosti

Kód: 7461180

Úplný název:

JLA 1 – Liga spravedlnosti (Morrison Grant, Porter Howard):

Autor a popis:

Morrison Grant, Porter Howard, BB/art, 256 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
498 Kč (690 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.9.2017 dopoledne. 
 

Nový řád světa

Největší superhrdinové světa se opět jednou spojili, aby vytvořili nejmocnější tým planety! A právě včas, protože z vesmíru přilétá na Zemi tajuplný tým zvaný Hyperklan - se slibem, že zachrání lidstvo před ním samotným. Podezřívaví členové JLA však vyslídí jejich skutečné záměry a kolosální bitva o planetu může začít!

Kromě toho se do Ligy díky náboru dostane její nejneobvyklejší nový člen, horda vzbouřených andělů rozpoutá na Zemi válku a vrátí se jeden z nejstarších nepřátel Ligy… nebezpečnější než kdy předtím!

V první souborné knize JLA na vás čeká mimořádně populární restart JLA z pera proslulého Granta Morrisona a v kresbě Howarda Portera a Johna Della. Svou troškou do mlýna přispěli i Mark Millar, Oscar Jimenez a další a předmluvu k tomuto vydání napsal Eddie Berganza, skupinový redaktor DC.

Všemocní bohové, ochraňujte nás…

Tak nějak to přinejmenším musí běžné lidské populaci ve vesmíru DC připadat. Panteon největších superhrdinů světa - Superman, Batman, Wonder Woman, Flash, Green Lantern, Aquaman a Martian Manhunter - tvoří první obrannou linii Země před největšími hrozbami, kterým lidstvo čelí. Protože jsou to ty nejmocnější bytosti planety, představují sílu, se kterou se musí počítat - což ale nebrání tomu, aby na ně neustále neútočili mimozemští nájezdníci, vzbouření andělé nebo jejich nejnebezpečnější nepřátelé.

Kritikou oceňovaný scenárista Grant Morrison (Final Crisis, All-Star Superman, Batman) otevírá v první knize JLA úplně novou kapitolu největšího superhrdinského týmu DC. Díky kresbě Howarda Portera (The Flash) a Johna Della (Birds of Prey) a s pomocí Marka Millara, Oscara Jimeneze a dalších nabízí tato kniha pořádnou dávku nonstop akce!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit JLA 1 – Liga spravedlnosti do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s JLA 1 – Liga spravedlnosti .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení JLA 1 – Liga spravedlnosti (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na JLA 1 – Liga spravedlnosti bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S JLA 1 – Liga spravedlnosti doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / JLA 1 – Liga spravedlnosti