Jméno Boží je Milosrdenství

Kód: 7390392

Úplný název:

Jméno Boží je Milosrdenství (Papež František):

Autor a popis:

Papež František, Omega, 112 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
169 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Ve své první knize vydané za jeho papežství vyzývá František celé lidstvo k intimnímu a osobnímu dialogu na téma Božího milosrdenství, které je již dlouho základem jeho víry a od nástupu na Svatý Stolec jeho hlavním mottem.
Kniha je dialogem mezi ním novinářem Andreou Torniellim. František v něm líčí své vzpomínky z mládí a zkušenosti, který nabyl jako pastor. Hlavním tématem je "Milosrdenství jako nejdůležitější vlastnost Boha". „Bůh si nepřeje, aby jakákoli duše byla zatracena. Jeho milost je nekonečně větší než naše hříchy," píše. Stejně tak ani církev nemá právo zavírat komukoli dveře. Naopak, její povinností je najít cestu ke všem lidem, k jejich duším a srdcím, aby si byli schopni uvědomit své hříchy, převzít za ně odpovědnost a upustit od konání špatných skutků.
Jako první jihoamerický jezuita byl zvolen římským biskupem. František cestuje po celém světě a šíří poselství Božího milosrdenství k největším shromážděním v papežské historii. Kniha souzní s jeho touhou oslovit všechny, kteří hledají smysl života, přivést je na cestu k míru, usmíření a zhojení tělesných i duchovních ran. Vychází ve více než osmdesáti zemích po celém světě.
"Boží jméno je Milosrdenství. V každé situaci můžeme nalézt řešení, nejsme odsouzeni k propadnutí se do tekutého písku. " – František
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Jméno Boží je Milosrdenství do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Jméno Boží je Milosrdenství.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Jméno Boží je Milosrdenství (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Jméno Boží je Milosrdenství bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Jméno Boží je Milosrdenství doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Křesťanství