Job Matters - Car Mechanics - učebnice + mp3 zdarma ke stažení

Kód: 7489333

Úplný název:

Job Matters - Car Mechanics - učebnice + mp3 zdarma ke stažení (Thomson Ken, Šneberger Jan):

Autor a popis:

Thomson Ken, Šneberger Jan, Fraus, 56 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
177 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Nadstavbový kurz řady určený zejména pro výuku na středních odborných učilištích připravujících profesionály - automechaniky.

Mohou jej však také využít provozní zaměstnanci, nižší management servisních a prodejních firem a podniků vyrábějících jak automobily, tak i subdodavatelské výrobky či materiály pro automobilový průmysl.

Učebnice obsahuje 22 strukturovaných lekcí. Tematicky je sestavena tak, aby pokryla jak jednotlivé součásti a vlastnosti aut, tak i jejich fungování, obsluhu a servis. Vedle „klasických" témat typu The fuel system, nebo The brakes se však objevují i specifičtější oddíly, jako například stále aktuálnější Protecting the environment.

Velmi užitečným oddílem učebnice je abecední slovníček, který shrnuje odbornou slovní zásobu z probraných tematických oblastí. Další součástí jsou ZDARMA mp3 audio nahrávky rozhovorů a textů (dostupné po registraci do e-shopu v sekci Materiály ke stažení).

V neposlední řadě je třeba zmínit elektronickou příručku učitele, která je zde umístěna v materiálech ke stažení.

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Job Matters - Car Mechanics - učebnice + mp3 zdarma ke stažení do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Job Matters - Car Mechanics - učebnice + mp3 zdarma ke stažení.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Job Matters - Car Mechanics - učebnice + mp3 zdarma ke stažení (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Job Matters - Car Mechanics - učebnice + mp3 zdarma ke stažení bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Job Matters - Car Mechanics - učebnice + mp3 zdarma ke stažení doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Angličtina

 
Knihkupectví / Učebnice / Cizí jazyky / Angličtina / Job Matters - Car Mechanics - učebnice + mp3 zdarma ke stažení