Job Matters - Gastronomy - učebnice + mp3 ke stažení zdarma

Kód: 7238995

Úplný název:

Job Matters - Gastronomy - učebnice + mp3 ke stažení zdarma (kol.): Ucebnice + poslech mp3

Autor a popis:

FRAUS, 48 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
177 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
 

Nadstavbový kurz vhodný zejména pro výuku odborné angličtiny na středních odborných učilištích připravujících profesionály v oboru gastronomie. Mohou jej však využít také provozní zaměstnanci a nižší management podniků veřejného stravování a hotelnictví. Učebnice obsahuje celkem 20 strukturovaných lekcí. Tematicky pokrývá základní (Hotel reservations, The tools of the kitchen and restaurant) i specifická odvětví oboru (British tea tradition, Commercial catering)... Velmi užitečným oddílem učebnice je abecední slovníček, který shrnuje odbornou slovní zásobu z probraných tematických oblastí. Další součástí jsou mp3 ZDARMA v on-line podpoře s nahrávkami rozhovorů a textů.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Job Matters - Gastronomy - učebnice + mp3 ke stažení zdarma do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Job Matters - Gastronomy - učebnice + mp3 ke stažení zdarma.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Job Matters - Gastronomy - učebnice + mp3 ke stažení zdarma (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Job Matters - Gastronomy - učebnice + mp3 ke stažení zdarma bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Job Matters - Gastronomy - učebnice + mp3 ke stažení zdarma doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro SŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro SŠ / Job Matters - Gastronomy - učebnice + mp3 ke stažení zdarma