Jóga pro začátečníky - 35 základních pozic pro uklidnění mysli a posílení těla

Kód: 7390559

Úplný název:

Jóga pro začátečníky - 35 základních pozic pro uklidnění mysli a posílení těla (Martin Cory): 35 základních pozic pro uklidnění mysli a posílení těla

Autor a popis:

Martin Cory, Omega, 224 stran, jazyk - čeština, 2017

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
212 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.3.2018 dopoledne. 
 

Naučte se základům jógy v klidu vašeho domova. Jóga pro začátečníky je základním průvodcem, jak začít s jógou. Kniha je jednoduchým a srozumitelným návodem pro pochopení základů jógy. Seznámíte se s 35 základními pozicemi s pomocí srozumitelných ilustrací, s 5 regeneračními meditačními technikami a vhodnými potravinovými doplňky. Zhluboka se nadechněte. Jóga pro začátečníky se postará o zbytek.

Cory Martin vystudovala obor Tvůrčí psaní na University of Southern California a studovala literaturu na Cambridge University v Anglii. Ve věku pětadvaceti let zcela propadla józe a pracuje jako instruktorka jógy v různých centrech po celém Los Angeles a je autorkou dokumentu „Mistři jógy“.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Jóga pro začátečníky - 35 základních pozic pro uklidnění mysli a posílení těla do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Jóga pro začátečníky - 35 základních pozic pro uklidnění mysli a posílení těla.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Jóga pro začátečníky - 35 základních pozic pro uklidnění mysli a posílení těla (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Jóga pro začátečníky - 35 základních pozic pro uklidnění mysli a posílení těla bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Jóga pro začátečníky - 35 základních pozic pro uklidnění mysli a posílení těla doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Jóga pro začátečníky - 35 základních pozic pro uklidnění mysli a posílení těla