Jsem těhotná, ne nemocná! Rady, které vám jinde neprozradí

Kód: 7388274

Úplný název:

Jsem těhotná, ne nemocná! Rady, které vám jinde neprozradí (Petříčková Renata):

Autor a popis:

Petříčková Renata, XYZ, 384 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
179 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
 

Těhotenstvím krok za krokem - i tak bychom mohli představit knížku Renaty Petříčkové, která provede čtenářky od početí po šestinedělí. Postupně se budoucí maminky dozví, jakou stravu v tom kterém měsíci upřednostnit, do jaké míry se oddávat pohybu a nakolik je třeba se "hlídat"… A v čem se nový rádce liší od současné nabídky na trhu? Především maminkám radí jedna z nich. Osvědčené tipy předkládá s laskavým nadhledem a postraší jen v případě, že je to naprosto nezbytné. Největším přínosem příručky je pak část, která se věnuje období šestinedělí. Době, kdy se nejen každá z žen mazlí se svým malým "broučkem" a zvyká si na roli matky, ale zároveň je přecitlivělá na veškeré podněty zvenku i zevnitř - vždyť hormony pracují o sto šest. Netradičního průvodce těhotenstvím, který je psán ve stylu Betty Mac Donaldové (Vejce a já), doplňují vtipné ilustrace Mirka Vostrého.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Jsem těhotná, ne nemocná! Rady, které vám jinde neprozradí do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Jsem těhotná, ne nemocná! Rady, které vám jinde neprozradí.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Jsem těhotná, ne nemocná! Rady, které vám jinde neprozradí (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Jsem těhotná, ne nemocná! Rady, které vám jinde neprozradí bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Jsem těhotná, ne nemocná! Rady, které vám jinde neprozradí doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Jsem těhotná, ne nemocná! Rady, které vám jinde neprozradí