Audio CD: Jsou světla, která nevidíme - CDmp3 (Čte David Matásek a Tereza Vilišová)

Kód: 6948080

Úplný název:

Audio CD: Jsou světla, která nevidíme - CDmp3 (Čte David Matásek a Tereza Vilišová) (Doerr Anthony):

Autor a popis:

Doerr Anthony, OneHotBook, 0 stran, jazyk - CZ, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
287 Kč (369 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.9.2017 dopoledne. 
 

Marie-Laure prožívá s milujícím otcem, který pracuje v Muzeu přírodní historie, šťastné dětství v Paříži. Život ji však postaví před první těžkou zkoušku, když v raném věku oslepne. Tatínek jí postaví dokonalý model jejich čtvrti, aby si mohla ulice vštípit do paměti; naučí ji orientaci v cizím prostoru i čtení Braillova písma (a lásce k verneovkám). O šest let později Paříž obsadí nacisté a otec s dcerou prchají do opevněného městečka Saint-Malo, kde žije ve vysokém domě u moře Mariin samotářský prastrýc. Je ale vůbec možné najít v rozbouřené Evropě bezpečné útočiště? Zvláště když s sebou Mariin otec možná přivezl nebezpečné tajemství?

V německé hornické kolonii vyrůstá spolu se sestrou nadaný sirotek Werner, toužící se vymanit z předurčeného osudu v dolech. Chce přijít na kloub všem záhadám, které jej obklopují, fascinuje jej věda, technika. Jeho talent a samozřejmost, s níž je schopen opravit každé rádio, mu zajistí místo na elitní vojenské akademii pro Hitlerjugend – stane se z něj specialista na odhalování odbojových aktivit. Werner, který si je čím dál víc vědom důsledků svých schopností, se při pátrání po nelegálních vysílačích nakonec dostává i do Saint-Malo.


účinkují:
Tereza Vilišová
David Matásek
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Audio CD: Jsou světla, která nevidíme - CDmp3 (Čte David Matásek a Tereza Vilišová) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Audio CD: Jsou světla, která nevidíme - CDmp3 (Čte David Matásek a Tereza Vilišová).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Audio CD: Jsou světla, která nevidíme - CDmp3 (Čte David Matásek a Tereza Vilišová) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Audio CD: Jsou světla, která nevidíme - CDmp3 (Čte David Matásek a Tereza Vilišová) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Audio CD: Jsou světla, která nevidíme - CDmp3 (Čte David Matásek a Tereza Vilišová) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Audioknihy

 
Knihkupectví / Audioknihy / Audio CD: Jsou světla, která nevidíme - CDmp3 (Čte David Matásek a Tereza Vilišová)