Juliánova cesta aneb Putování s Mnichem, který prodal své ferrari

Kód: 8706778

Úplný název:

Juliánova cesta aneb Putování s Mnichem, který prodal své ferrari (Sharma Robin S.): aneb Putování s Mnichem, který prodal své ferrari

Autor a popis:

Sharma Robin S., RYBKA, 219 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
156 Kč (229 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 23.10.2017 dopoledne. 
 

V knize autora světoznámého bestselleru Mnich, který prodal své ferrari se opět setkáváme se svérázným a moudrým duchovním učitelem a mnichem Juliánem Mantlem, jenž nás tentokrát provází po cestě k sebeprobuzení, kterou sám prošel během svého pobytu v Indii u skupiny himálajských mnichů. JULIÁNOVA CESTA přináší odpovědi na životně důležité otázky, které si klade každý z nás, kdo je ochoten vykročit na cestu k sebepoznání a naplnění svého osudu. Julián Mantle vstupuje do života Dara Sandersona, muže středního věku, který, ačkoli má na první pohled vše, co si lze přát, je vnitřně hluboce nešťastný a nenaplněný. Díky setkání s mnichem se vydává na šestiměsíční odyseu za nalezením autentického já a rozvinutím svých nevyužitých sil a vnitřního potenciálu. Tato kniha nám ukazuje, jak se naučit proměňovat touhy svého srdce ve skutečnost a začít žít životem, k němuž jsme předurčeni. Prostřednictvím názorných inspirativních poučení a rad nás vede k překonání omezujících názorů a obav, které nám brání následovat své sny, objevit a spoluvytvářet svůj osud a v konečném důsledku získat osobní svobodu, trvalý vnitřní mír a štěstí, na které máme všichni přirozené právo. Tato cesta - Juliánova cesta - odráží věčnou, archetypální cestu vůdce či hrdiny a lze ji v rozličných podobách nalézt v mnoha starodávných textech jak východní tak západní literatury. Robin S. Sharma patří mezi nejznámější a nejrespektovanější odborníky v oblasti osobnostního rozvoje a růstu. Je autorem bestsellerů Leadership Wisdom, Family Wisdom, The Saint, the Surfer and the CEO a Who Will Cry When You Die. Jeho kniha Mnich, který prodal své ferrari byla přeložena do čtyřiačtyřiceti jazyků.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Juliánova cesta aneb Putování s Mnichem, který prodal své ferrari do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Juliánova cesta aneb Putování s Mnichem, který prodal své ferrari.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Juliánova cesta aneb Putování s Mnichem, který prodal své ferrari (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Juliánova cesta aneb Putování s Mnichem, který prodal své ferrari bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Juliánova cesta aneb Putování s Mnichem, který prodal své ferrari doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Juliánova cesta aneb Putování s Mnichem, který prodal své ferrari