Julinka a Rek - Vyprávění o velkém psím přátelství s hravými úkoly pro předškoláky

Kód: 7243897

Úplný název:

Julinka a Rek - Vyprávění o velkém psím přátelství s hravými úkoly pro předškoláky (Ludvíková Jitka):

Autor a popis:

Ludvíková Jitka, Brána, 64 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
95 Kč (129 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 19.1.2018 dopoledne. 
 

Julinka a Rek jsou psí kamarádi, kteří zažívají řadu dobrodružství. Vydej se s nimi na plavbu parníkem, do zoo, na houby nebo sáňkovat. Psí kamarádi tě naučí spoustu užitečných věcí. Mají pro tebe připravené hravé úkoly, při kterých zažiješ spoustu zábavy. Napni uši, poslechni si pohádku a potom si připrav pastelky a dej se do práce.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Julinka a Rek - Vyprávění o velkém psím přátelství s hravými úkoly pro předškoláky do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Julinka a Rek - Vyprávění o velkém psím přátelství s hravými úkoly pro předškoláky.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Julinka a Rek - Vyprávění o velkém psím přátelství s hravými úkoly pro předškoláky (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Julinka a Rek - Vyprávění o velkém psím přátelství s hravými úkoly pro předškoláky bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Julinka a Rek - Vyprávění o velkém psím přátelství s hravými úkoly pro předškoláky doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Pohádky

 
Knihkupectví / Knihy pro děti a mládež / Pohádky / Julinka a Rek - Vyprávění o velkém psím přátelství s hravými úkoly pro předškoláky