K čemu samé jedničky? - Blogy zakladatele Scia o českém školství

Kód: 2044820

Úplný název:

K čemu samé jedničky? - Blogy zakladatele Scia o českém školství (Šteffl Ondřej): Blogy zakladatele Scia o českém školství

Autor a popis:

Šteffl Ondřej, Mladá fronta, 200 stran, jazyk - čeština, 2018

Dostupnost:

Připravujeme
 
Lze objednat po naskladnění zboží, pro sledování použijte funkci Hlídací pes.
Předpokládané datum naskladnění 2.6.2018
 
 
 
 
 
239 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
 

Ondřej Šteffl je zakladatel proslulého gymnázia PORG a vzdělávací společnosti Scio, v poslední době založil několik ScioŠkol. Soustavně se věnuje problematice školství a vzdělávání, své názory publikuje mimo jiné v blozích na aktuálně.cz. Část z nich uvádí náš výběr. Autor se v nich zaměřuje na to, jaké schopnosti a znalosti by měla současná škola rozvíjet, aby žáci a studenti obstáli v dospělém životě. Poukazuje na to, jaké metody jsou v současné výuce zastaralé a co v dětech potlačují, a naopak ukazuje, jak jinak by mohlo vyučování vypadat, nebo přímo uvádí příklady škol, které úspěšně vedou děti k všestrannému rozvoji jejich osobnosti. Uvedené texty jsou zaměřeny spíše na rodiče, jsou doprovázeny krátkou vybranou diskusí z blogů, která obsahuje námitky k autorovým názorům, a jsou doprovázeny vtipnými ilustracemi.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit K čemu samé jedničky? - Blogy zakladatele Scia o českém školství do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s K čemu samé jedničky? - Blogy zakladatele Scia o českém školství.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení K čemu samé jedničky? - Blogy zakladatele Scia o českém školství (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na K čemu samé jedničky? - Blogy zakladatele Scia o českém školství bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 
Knihkupectví / PŘIPRAVUJEME / K čemu samé jedničky? - Blogy zakladatele Scia o českém školství