K nové maturitě bez obav - Kniha testů ze španělského jazyka + CD

Kód: 7397046

Úplný název:

K nové maturitě bez obav - Kniha testů ze španělského jazyka + CD (Kupka T., Aurová M.): Kniha testu ze španelského jazyka s CD

Autor a popis:

Kupka T., Aurová M., Klett, 150 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
271 Kč (349 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.9.2017 dopoledne. 
 

Kniha testů je určena zejména studentům připravujícím se na základní úroveň maturitní zkoušky ze španělštiny (B1) a jejich vyučujícím, ale také těm, kteří si chtějí otestovat své dovednosti v poslechu, čtení, psaní a ústním projevu.
Bez obav k nové maturitě ze španělštiny mohou jít studenti, kteří při přípravě na písemnou i ústní zkoušku použijí tuto příručku. Naleznou v ní šest modelových maturitních testů, obsahující úlohy a testy, se kterými se student u maturitní zkoušky setká.
Jeden kompletní test tvoří subtest čtení a jazykové kompetence, poslech, písemná práce a pracovní list pro ústní zkoušku. Samozřejmostí je transkripce poslechových textů a klíč.
Součástí knihy jsou dvě vložená CD se všemi texty pro poslechovou část namluvené rodilými mluvčími. Formáty úloh přesně odpovídají formátům předepsaným v katalogu požadavků k nové maturitě.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit K nové maturitě bez obav - Kniha testů ze španělského jazyka + CD do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s K nové maturitě bez obav - Kniha testů ze španělského jazyka + CD.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení K nové maturitě bez obav - Kniha testů ze španělského jazyka + CD (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na K nové maturitě bez obav - Kniha testů ze španělského jazyka + CD bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S K nové maturitě bez obav - Kniha testů ze španělského jazyka + CD doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Španělština

 
Knihkupectví / Učebnice / Cizí jazyky / Španělština / K nové maturitě bez obav - Kniha testů ze španělského jazyka + CD