Kabala a židovská mystika - Filozofie a praxe mystické tradice Judaismu

Kód: 7205869

Úplný název:

Kabala a židovská mystika - Filozofie a praxe mystické tradice Judaismu (kol.):

Autor a popis:

Pragma, 149 stran, jazyk - čeština, 2003

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
102 Kč (128 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Od biblických dob po současnost zkoumají židovští mystici skrytá tajemství tóry ve snaze dosáhnout jediného cíle: ztratit sám sebe v nekonečné "nicotě" (Ejn Sof) a sjednotit se s Bohem. Tato kniha, jazykem přístupným nováčkům, poskytuje úvod do složitého světa kabaly a židovské mystiky. Perle Besserman, která má rozsáhlé zkušenosti s meditační praxí, zdůrazňuje duchovní disciplíny kabaly, založené na spravedlivém životě, zbožných praktikách a meditaci. Diskutuje o kabalistickém vesmíru a deseti sefirách, židovských meditačních technikách a pokynech pro začátek meditace, mysticích a učitelých od rabína Akivy k Baal Šem Tovovi a Aryehu Kaplanovi, rozebírá často složitý vztah mezi kabalou a judaismem středního proudu stejně jako včlenění starodávné moudrosti židovské mystiky do života v současném světě.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Kabala a židovská mystika - Filozofie a praxe mystické tradice Judaismu do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Kabala a židovská mystika - Filozofie a praxe mystické tradice Judaismu.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Kabala a židovská mystika - Filozofie a praxe mystické tradice Judaismu (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Kabala a židovská mystika - Filozofie a praxe mystické tradice Judaismu bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Kabala a židovská mystika - Filozofie a praxe mystické tradice Judaismu doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Judaismus

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Náboženství / Judaismus / Kabala a židovská mystika - Filozofie a praxe mystické tradice Judaismu