Audio CD: Kafe a cigárko

Kód: 72272910

Úplný název:

Audio CD: Kafe a cigárko (Doležalová Marie): aneb Historky z hereckého podsvětí

Autor a popis:

Doležalová Marie, Tympanum, 0 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
305 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.2.2018 dopoledne. 
 

Jak v době blogové vytvořit ze svého blogu fenomén, který se pro zástupy čtenářů stane čtvrteční drogou? Jak přetavit spontánní (rozuměj úplnou náhodou vzniklý) nápad v prestižní Magnesii Literu? A jak dosáhnout toho, že vám lidi za celý rok nenapíšou jediný negativní ohlas?
Jednoduše: především nesmíte mít nic z toho v úmyslu. Právě naopak! Vy musíte jen tak mimochodem uskutečňovat sen o vlastním blogu, aniž byste si stavěli jakékoli vyšší cíle.
Pak už zbývá jen pár dalších předpokladů: důvěrně znát svět, o kterém píšete. Psát tak, aby se všichni aktéři popisovaných příhod poznali, a cítili se polichoceni či pobaveni, nikoli dotčeni. Musíte být vtipná a inteligentní a psát tak dobře, že vaše články vyhledávají i lidé, kteří by za jiných okolností žádný blog ani historky z hereckého zákulisí nikdy nečetli (ze zásady). A hlavně – musíte umět shodit sama sebe a dělat to s takovým šarmem a grácií, že všechny vaše chyby a trapasy budou čtenáři milovat. Zkrátka a dobře: musíte psát jako Marie Doležalová.
A když se k tomu přidají geniální ilustrace Jana Hofmana, vznikne kniha, kterou prostě chcete mít. Kterou chcete dát jako dárek. Protože tahle kniha vám zvedne náladu tak jako žádná jiná!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Audio CD: Kafe a cigárko do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Audio CD: Kafe a cigárko.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Audio CD: Kafe a cigárko (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Audio CD: Kafe a cigárko bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Audio CD: Kafe a cigárko doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Audioknihy pro dospělé