Kalendář 2015 - Lunární našich babiček + Hubneme s Měsícem + Osmý rok s Měsícem

Kód: 8767833V

Úplný název:

Kalendář 2015 - Lunární našich babiček + Hubneme s Měsícem + Osmý rok s Měsícem (Trnka Jiří):

Autor a popis:

Trnka Jiří, STUDIO Trnka s .r.o., 60 stran, jazyk - CZ, 2014

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
31 Kč (263 Kč)
  / ks  
koupit
 

Nejpřehlednější lunární kalendář na rok 2015 je sestaven podle zkušeností a praktik našich předků. Jediný ze všech podobných kalendářů se vztahuje nejen k jednotlivým ročním obdobím, ale navíc se váže i k jednotlivým svátkům a významným dnům. Podle lunárního kalendáře můžete pečovat o své tělo a starat se o svoje zdraví. Vhodné dny k rozhodování a plánování důležitých věcí a dny pro jejich realizaci vám pomohou udržet domácí klid a pohodu. Budete-li se věnovat své zahrádce s ohledem na Měsíc a roční období, bude vám vzkvétat. Můžete zkusit i držet vhodnou dietu a hubnout podle Měsíce. Rady na každý den, vycházející z moudrosti našich předků, jsou tedy sestaveny promyšleně tak, aby jejich využití mělo praktický smysl a byl skutečným průvodcem a pomocníkem po celý rok.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Kalendář 2015 - Lunární našich babiček + Hubneme s Měsícem + Osmý rok s Měsícem do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Kalendář 2015 - Lunární našich babiček + Hubneme s Měsícem + Osmý rok s Měsícem.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Kalendář 2015 - Lunární našich babiček + Hubneme s Měsícem + Osmý rok s Měsícem (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Kalendář 2015 - Lunární našich babiček + Hubneme s Měsícem + Osmý rok s Měsícem bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Kalendář 2015 - Lunární našich babiček + Hubneme s Měsícem + Osmý rok s Měsícem doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Kalendáře

 
Knihkupectví / Kalendáře / Kalendář 2015 - Lunární našich babiček + Hubneme s Měsícem + Osmý rok s Měsícem