Kalendář 2016 - Bylinkový + Třikrát tucet zázračných bylin

Kód: 8767813V

Úplný název:

Kalendář 2016 - Bylinkový + Třikrát tucet zázračných bylin (Trnková Klára):

Autor a popis:

Trnková Klára, STUDIO Trnka s .r.o., 156 stran, jazyk - CZ, 2015

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
29 Kč (239 Kč)
  / ks  
koupit
 

Bylinkový 60 stran, 15 x 30 cm, kroužková V Bylinkovém kalendáři 2016 jsou popsány známé i méně známé léčivé byliny, které však naši předkové běžně používali k léčebným účelům a občas i v kuchyni nebo jako přísad do domácí kosmetiky. Obrázky jsou převzaty ze starých malovaných herbářů, kde jsou byliny názorně vyobrazeny. Dozvíte se něco o jejich výskytu, sušení a léčivých účincích. Najdete tu i recepty na jejich použití. Třikrát tucet zázračných bylin 96 stran, 12 x 23 cm, vázaná V knížce je vybráno po dvanácti osvědčených bylinách na lehká onemocnění, pěstování těla a do kuchyně, které by neměly chybět v žádné domácnosti, kde se hned nesahá po umělých chemických přípravcích. S rýmou, nachlazením, žaludečními potížemi i s odřeninami a bolestmi hlavy, stejně jako s pěstováním pleti a vlasů si naše babičky dokázaly poradit pomocí domácích prostředků. Také kořenění bylinkami, které si můžeme vypěstovat doma, na parapetu nebo na balkóně, slaví svojí renesanci. Ilustrace ze starých herbářů doplňují koláže Klára Trnkové.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Kalendář 2016 - Bylinkový + Třikrát tucet zázračných bylin do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Kalendář 2016 - Bylinkový + Třikrát tucet zázračných bylin.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Kalendář 2016 - Bylinkový + Třikrát tucet zázračných bylin (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Kalendář 2016 - Bylinkový + Třikrát tucet zázračných bylin bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Kalendář 2016 - Bylinkový + Třikrát tucet zázračných bylin doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Kalendáře

 
Knihkupectví / Kalendáře / Kalendář 2016 - Bylinkový + Třikrát tucet zázračných bylin