Kalendář 2016 - RÁJEM ROZHLEDNOVÝM - Rozhledny Ústeckého kraje

Kód: 56565664

Úplný název:

Kalendář 2016 - RÁJEM ROZHLEDNOVÝM - Rozhledny Ústeckého kraje (kol.):

Autor a popis:

Cykloknihy s.r.o., 0 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
180 Kč (250 Kč)
  / ks  
koupit
 

Po velkém úspěchu kalendáře rozhleden českého západu, který jsme vydali pro letošní rok 2015, přicházíme už nyní s nabídkou kalendáře rozhleden českého severu pro rok příští. Dříve se o severních Čechách hovořilo jako o energetickém, uhelném či chemickém srdci Československa. Dnes však toto tvrzení můžeme směle rozšířit a Ústecký kraj nazvat také krajem rozhlednovým. Dokonce, a to ani trochu nepřeháníme, bychom o zdejším kraji mohli hovořit jako o pravém Ráji rozhlednovém. Autorem fotografií a grafického zpracování je opět Zdeněk Benedikt a autorem kreseb a textů je Jiří Štekl, kterého není třeba čtenářům našich knih o rozhlednách více představovat. Kalendář je kombinací krásných fotografií, oceňovaných kreseb, krátkých textů a podrobného kalendária. Jsou zastoupeny všechny typy staveb od dřevěných přes cihlové, kamenné či betonové, až po zcela nové ocelové konstrukce. Titulní stranu kalendáře zdobí železná rozhledna Chmelový maják v Žatci, která se řadí v tomto oboru k architektonickým skvostům. Tato čtyřicetimetrová čtyřboká ocelová věž z roku 2010 s vnějším schodištěm a výtahem uprostřed je součástí celého komplexu historických staveb spojených s vývojem chmelařství od raného středověku do současnosti. Z ochozu ve výšce 36 metrů je nádherný kruhový výhled. Kalendář RÁJEM ROZHLEDNOVÝM 2016 je celobarevný, obsahuje 14 listů velikosti A3 na výšku (30 x 42 cm), na lesklém křídovém papíru gramáže 200 g. Má spirálovou vazbu a vzadu kartón proti poškození. Každý kalendář je zataven do průhledné fólie.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Kalendář 2016 - RÁJEM ROZHLEDNOVÝM - Rozhledny Ústeckého kraje do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Kalendář 2016 - RÁJEM ROZHLEDNOVÝM - Rozhledny Ústeckého kraje.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Kalendář 2016 - RÁJEM ROZHLEDNOVÝM - Rozhledny Ústeckého kraje (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Kalendář 2016 - RÁJEM ROZHLEDNOVÝM - Rozhledny Ústeckého kraje bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Kalendář 2016 - RÁJEM ROZHLEDNOVÝM - Rozhledny Ústeckého kraje doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Kalendáře

 
Knihkupectví / Kalendáře / Kalendář 2016 - RÁJEM ROZHLEDNOVÝM - Rozhledny Ústeckého kraje