Kalendář 2016 - Trnkův stolní "Tradice a zvyky" + Malý příslovníček

Kód: 8767814

Úplný název:

Kalendář 2016 - Trnkův stolní "Tradice a zvyky" + Malý příslovníček (Trnka Jiří, Trnková Klára): Kniha + kalendár

Autor a popis:

Trnka Jiří, Trnková Klára, STUDIO Trnka s .r.o., 116 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
164 Kč (239 Kč)
  / ks  
koupit
 

Trnkův stolní kalendář 2016 60 stran, 15 x 30 cm, kroužková Kalendář představí tradiční české zvyky, hry a zábavy našich předků v průběhu celého roku. Každý týden si připomeneme, jak dříve běžely všední dny, jaké práce byly obvyklé, co se jídávalo a jaké svátky slavili naši předkové. Kalendář je doplněn lidovými písničkami, pořekadly a pranostikami vztahujícími se k právě probíhajícímu týdnu a nejkrásnějšími ilustracemi Jiřího Trnky. Malý příslovníček Sestavila Klára Trnková, Ilustroval Jiří Trnka 56 stran, 12 x 16,5 cm, vázaná Malý příslovníček je sestaven z nejznámějších, i méně známých českých přísloví, která vycházela ze zkušeností našich předků a odrážela poznatky z běžného života. Mnohdy rozumné, někdy ale zábavné až absurdní výtvory jsou dokladem bohatosti naší lidové slovesnosti. Přísloví jsou doplněna, krásnými ilustracemi Jiřího Trnky.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Kalendář 2016 - Trnkův stolní "Tradice a zvyky" + Malý příslovníček do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Kalendář 2016 - Trnkův stolní "Tradice a zvyky" + Malý příslovníček.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Kalendář 2016 - Trnkův stolní "Tradice a zvyky" + Malý příslovníček (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Kalendář 2016 - Trnkův stolní "Tradice a zvyky" + Malý příslovníček bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Kalendář 2016 - Trnkův stolní "Tradice a zvyky" + Malý příslovníček doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Humanitní vědy

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Humanitní vědy / Kalendář 2016 - Trnkův stolní "Tradice a zvyky" + Malý příslovníček