Kalendář 2017 - Lunární + Snář + Desátý rok s Měsícem

Kód: 8767841

Úplný název:

Kalendář 2017 - Lunární + Snář + Desátý rok s Měsícem (Trnková Klára):

Autor a popis:

Trnková Klára, Studio Trnka, 204 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
164 Kč (239 Kč)
  / ks  
koupit
 

Lunární kalendář 2017
60 stran, 15 x 30 cm, kroužková
Nejpřehlednější lunární kalendář na rok 2017 je sestaven nejen ze zkušeností a praktik našich předků, ale s ohledem na právě probíhající období. Jediný ze všech podobných kalendářů se vztahuje nejen k jednotlivým ročním obdobím, ale navíc se váže i k jednotlivým svátkům a významným dnům. Podle lunárního kalendáře můžete pečovat o své tělo a starat se o svoje zdraví. Vhodné dny k rozhodování a plánování důležitých věcí a dny pro jejich realizaci vám pomohou udržet domácí klid a pohodu. Budete-li se věnovat své zahrádce s ohledem na Měsíc a roční období, bude vám vzkvétat. Můžete zkusit i držet vhodnou dietu a hubnout podle Měsíce. Rady na každý den, vycházející z moudrosti našich předků, jsou tedy sestaveny promyšleně tak, aby jejich využití mělo praktický smysl a byl skutečným průvodcem a pomocníkem po celý rok.

Snář
120 stran, 12 x 16,5 cm, vázaná
Výklad snů neboli snář je, podobně jako pranostiky a přísloví, jedním z projevů lidové slovesnosti, vycházející ze života našich předků. Zlý sen byl považován za jakési varování, dobrý měl přinášet nějakou radost nebo příjemnou událost. Význam snů často vychází ze zkušeností a občas je kořeněn humorem. Snář, nazírán z nadhledu dnešních dnů, je naivním, ale přesto půvabným dokladem dob minulých. Nejnovější, avšak zcela původní snář obsahující výklad všech snů, pochází z osvědčených pramenů a je doplněn kolážemi Klára Trnkové.

Desátý rok s Měsícem
24 stran, 16 x 23 cm, brožovaná
V příloze Desátý rok s Měsícem najdete praktické rady, jak se postarat o svou zahradu v souladu s lunárními cykly a roční období. Při správné péči bude vaše zahrádka vzkvétat a odmění vás bujnou zelení, krásnými květy i hojnou úrodou.

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Kalendář 2017 - Lunární + Snář + Desátý rok s Měsícem do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Kalendář 2017 - Lunární + Snář + Desátý rok s Měsícem.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Kalendář 2017 - Lunární + Snář + Desátý rok s Měsícem (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Kalendář 2017 - Lunární + Snář + Desátý rok s Měsícem bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Kalendář 2017 - Lunární + Snář + Desátý rok s Měsícem doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Ezoterika

 
Knihkupectví / Duše a tělo / Ezoterika / Kalendář 2017 - Lunární + Snář + Desátý rok s Měsícem