Kalendář s texty Maxe Kašparů - stolní kalendář 2017

Kód: 7295054

Úplný název:

Kalendář s texty Maxe Kašparů - stolní kalendář 2017 (kol.):

Autor a popis:

Kol., Nakladatelství Cesta, 0 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
43 Kč (59 Kč)
  / ks  
koupit
 

Stolní kalendář 2017 s Radiem Proglas a texty Maxe Kašparů s katolickým kalendáriem, s barevnými fotografiemi na každý týden, s informacemi RADIA PROGLAS a TELEVIZE NOE, s uvedením textu evangelia na každý den, s přehledem prázdnin a volných dní, s přehledem týdnů žaltáře, s pracovním kalendáriem.

Kalendář je znamením plynoucího času.
Žijeme v té části světa, kde na rozdíl od východních kultur, chápeme čas nikoli jako veličinu točící se v kruhu, ale jako fakt ubíhající lineárně. Lépe řečeno v úsečce, kde na jedné straně je počátek Alfa a na druhé straně smysl dějin Omega. Vědomí o minulosti, přítomnosti i budoucnosti je dáno, jako jedinému z tvorů na této planetě, pouze člověku. Jen ten si dovede uvědomit svůj počátek, aktuální existenci i vlastní konečnost a každý kalendář je svědkem všech těchto událostí. Pokud by náš život byl pouhopouhou a limitovanou náhodou v kosmickém časoprostoru, měl by smysl pouze v něm a jedna kolonka kalendáře by byla konečná. Bůh dal ovšem člověku v čase, prostoru i hmotě smysl nadčasový. Soustřeďme se proto na plné prožívání přítomného okamžiku, který kontinuálně vychází z minulosti a spojitě se stává budoucností. Ponechme svoji minulost Božímu milosrdenství, přítomnost Boží lásce a budoucnost Boží prozřetelnosti.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Kalendář s texty Maxe Kašparů - stolní kalendář 2017 do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Kalendář s texty Maxe Kašparů - stolní kalendář 2017.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Kalendář s texty Maxe Kašparů - stolní kalendář 2017 (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Kalendář s texty Maxe Kašparů - stolní kalendář 2017 bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Kalendář s texty Maxe Kašparů - stolní kalendář 2017 doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Kalendáře

 
Knihkupectví / Kalendáře / Kalendář s texty Maxe Kašparů - stolní kalendář 2017