Kameny a květy - Drahé kameny a Bachova květová esence

Kód: 7336055

Úplný název:

Kameny a květy - Drahé kameny a Bachova květová esence (Miesala-Sellin S. Luna, Gienger Michael, Blersch Ines): Drahé kameny a Bachova kvetová esence

Autor a popis:

Fontána, 208 stran, jazyk - čeština, 2003

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
136 Kč (198 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 23.10.2017 dopoledne. 
 

Léčivé kameny a terapie Bachovými květovými esencemi se v posledních letech velmi rozšířily. Často se tyto dva terapeutické postupy používají současně. Tato publikace vás seznámí s možnostmi i hranicemi obou metod, jež mají mnoho společného, v mnoha bodech se však výrazně rozcházejí. Kameny a květy se nedají ve svých účincích jednoduše srovnávat. Velká rozdílnost spočívá již v pomíjivosti květů a stálosti minerálů. Právě tento rozdíl se však v terapeutické praxi stává základem jejich účinného doplňování. Esence z květů se uplatňuje spíše jako první pomoc a následné využití kamene stabilizuje požadované účinky. Autoři na příkladech důležitých životních motivů ukazují, jak taková smysluplná vzájemná podpora dvou na pohled odlišných přístupů funguje. Jako vodítko pro výběr hlavních témat posloužilo osm typických životních situací, které již Michael Gienger představil ve svých dřívějších pracích, jež mu přinesly velký ohlas a uznání. Kniha je rádcem i průvodcem na cestě životem pro každého, kdo se zajímá o způsoby léčby vedoucí až ke kořenům a kdo chápe zdraví jako rovnováhu, kterou je potřeba neustále obnovovat. Kameny a květy – kouzelně představené také na originálních barevných vyobrazeních – nabízejí jedinečně příjemnou pomoc k uzdravení.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Kameny a květy - Drahé kameny a Bachova květová esence do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Kameny a květy - Drahé kameny a Bachova květová esence .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Kameny a květy - Drahé kameny a Bachova květová esence (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Kameny a květy - Drahé kameny a Bachova květová esence bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S Kameny a květy - Drahé kameny a Bachova květová esence doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Kameny a květy - Drahé kameny a Bachova květová esence