Kameny 2 od A do Z - Více než 200 nových lečivých krystalů

Kód: 7359218

Úplný název:

Kameny 2 od A do Z - Více než 200 nových lečivých krystalů (Hallová Judy): Více než 200 nových lécivých krystalu

Autor a popis:

Hallová Judy, Metafora, 400 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
275 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Průvodce světem nejzajímavějších krystalů, více než 200 nových lečivých kamenů. Volné pokračování knihy Kameny od A do Z.
Pro velký úspěch, jehož se dočkalo vydání knihy Kameny od A do Z, se autorka rozhodla seznámit čtenáře s mnoha dalšími krystaly a specifickými postupy práce, na které v prvním díle už nezbylo místo. Unikátní polodrahokamy přinášejí nové, netušené možnosti, a jejich kombinace zesiluje původní účinek.
Množství fotografií vám přiblíží barevnou krásu krystalů, s jejichž pomocí můžete nejen léčit sebe i ostatní, ale i postupovat v duchovním vývoji a cestovat do nehmotných sfér a říší.
Krystaly byly odedávna mocnými pomocníky a pokladnicemi moudrosti a není sebemenší důvod, proč by to dnes mělo být jinak.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Kameny 2 od A do Z - Více než 200 nových lečivých krystalů do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Kameny 2 od A do Z - Více než 200 nových lečivých krystalů.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Kameny 2 od A do Z - Více než 200 nových lečivých krystalů (hodnotilo 3 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Kameny 2 od A do Z - Více než 200 nových lečivých krystalů bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Kameny 2 od A do Z - Více než 200 nových lečivých krystalů doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Encyklopedie, slovníky

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Encyklopedie, slovníky / Kameny 2 od A do Z - Více než 200 nových lečivých krystalů