Kant und die biblische Offenbarungsreligion / Kant a biblické zjevené náboženství

Kód: 2462399

Úplný název:

Kant und die biblische Offenbarungsreligion / Kant a biblické zjevené náboženství (Sirovátka Jakub, Vopřada David):

Autor a popis:

Kol., Karolinum, 138 stran, jazyk - čeština, nemčina, 2014

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
129 Kč (165 Kč)
  / ks  
koupit
 

Kantova metafyzika a filosofie náboženství patří k jedněm z nejvlivnějších v dějinách novověku až po současnost. Kant se snaží nově promyslet vztah rozumu a víry s cílem ukázat, že si neodporují, nýbrž že se k sobě chovají jako soustředné kruhy. Sborník zkoumá různé aspekty tohoto vztahu: analyzuje pojmy jako zjevení nebo církev, zasazuje Kantovu filosofii do historického kontextu (Spalding) či mapuje vliv jeho eticko-náboženského myšlení (Cohen).
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Kant und die biblische Offenbarungsreligion / Kant a biblické zjevené náboženství do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Kant und die biblische Offenbarungsreligion / Kant a biblické zjevené náboženství.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Kant und die biblische Offenbarungsreligion / Kant a biblické zjevené náboženství (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Kant und die biblische Offenbarungsreligion / Kant a biblické zjevené náboženství bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Kant und die biblische Offenbarungsreligion / Kant a biblické zjevené náboženství doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Filozofie

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Filozofie / Kant und die biblische Offenbarungsreligion / Kant a biblické zjevené náboženství