Kapitoly o právech zvířat - "My a oni" z pohledu filosofie, etiky, biologie a práva

Kód: 2002601

Úplný název:

Kapitoly o právech zvířat - "My a oni" z pohledu filosofie, etiky, biologie a práva (Müllerová Hana, Černý David, Doležal Adam): "My a oni" z pohledu filosofie, etiky, biologie a práva

Autor a popis:

Müllerová Hana, Černý David, Doležal Adam, Academia, 800 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
500 Kč (695 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.2.2018 dopoledne. 
 

Utrpení zvířat využívaných člověkem je závažný problém vyvěrající ze způsobu života současné civilizace. Myšlenka řešit ho založením zvířecích práv obdobných právům lidským pochází z prostředí ochranářských hnutí v USA, odkud se rozšířila do západní Evropy. Záměrem editorů bylo odhlédnout od schémat vlastních aktivistickým hnutím a shromáždit k tématu práv zvířat poznatky těch vědních disciplín, jež k němu mají nejvíce co říci. V knize se tak setkávají zástupci oborů filozofie, etiky, biologie, sociologie a práva, aby společně hledali odpovědi na otázky po smyslu a opodstatněnosti konceptu zvířecích práv a zároveň ukázali, jak je problém zvířat reflektován v současné české společnosti.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Kapitoly o právech zvířat - "My a oni" z pohledu filosofie, etiky, biologie a práva do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Kapitoly o právech zvířat - "My a oni" z pohledu filosofie, etiky, biologie a práva.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Kapitoly o právech zvířat - "My a oni" z pohledu filosofie, etiky, biologie a práva (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Kapitoly o právech zvířat - "My a oni" z pohledu filosofie, etiky, biologie a práva bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Kapitoly o právech zvířat - "My a oni" z pohledu filosofie, etiky, biologie a práva doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Kapitoly o právech zvířat - "My a oni" z pohledu filosofie, etiky, biologie a práva