Audio CD: Kardinál Miloslav Vlk - Ohlédnutí, vzpomínky a zamyšlení - 2 CD

Kód: 4205195

Úplný název:

Audio CD: Kardinál Miloslav Vlk - Ohlédnutí, vzpomínky a zamyšlení - 2 CD (Vlk Miloslav): Ohlédnutí, vzpomínky a zamyšlení

Autor a popis:

Vlk Miloslav, Popron Média, 0 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
104 Kč (149 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.11.2017 dopoledne. 
 

Zvukové memoáry kardinála Miloslava Vlka, jeho zamyšlení a duchovní texty. Z vyprávění emeritního pražského arcibiskupa lze čerpat duchovní sílu, moudrost i životní nadhled.
Vypráví o svém dětství, o složité cestě životem obyčejného člověka, ale i o činnosti v církevních a společenských kruzích, vzpomíná na svá setkání s papežem Janem Pavlem II. Tento nevšední lidský příběh je výpovědí o nečekaných životních zvratech, zrcadlí se v něm velké události našich dějin. Kardinál Vlk je nejen poutavým vypravěčem svých osudů, ale i interpretem vlastních úvah a meditací o smyslu Velikonoc, Vánoc a dalších křesťanských slavností. Ohlédnutí za svou životní poutí připravil kardinál Vlk u příležitosti svých osmdesátin.
Přes všechen světový věhlas zůstal a je především člověkem, který se dokáže radovat s radujícími i plakat s plačícími.
Celkový čas: 02:24:50
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Audio CD: Kardinál Miloslav Vlk - Ohlédnutí, vzpomínky a zamyšlení - 2 CD do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Audio CD: Kardinál Miloslav Vlk - Ohlédnutí, vzpomínky a zamyšlení - 2 CD.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Audio CD: Kardinál Miloslav Vlk - Ohlédnutí, vzpomínky a zamyšlení - 2 CD (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Audio CD: Kardinál Miloslav Vlk - Ohlédnutí, vzpomínky a zamyšlení - 2 CD bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Audio CD: Kardinál Miloslav Vlk - Ohlédnutí, vzpomínky a zamyšlení - 2 CD doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Audioknihy

 
Knihkupectví / Audioknihy / Audio CD: Kardinál Miloslav Vlk - Ohlédnutí, vzpomínky a zamyšlení - 2 CD