Karel Gott – Legenda

Kód: 7404035

Úplný název:

Karel Gott – Legenda (Gott Karel, Drotárová Zuzana): Život v obrazech a datech - Kniha + unikátní DVD

Autor a popis:

Kol., CPress, 96 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
876 Kč (1 199 Kč)
  / ks  
koupit
 

Výpravná publikace formátu „muzeum v knize“ s unikátním bonusovým DVD Karel Gott Legenda Vás provede televizními vystoupeními Karla Gotta od počátku jeho kariéry až do roku 1998. Fotografie, programy, rozhovory, vstupenky, obrazy, pohlednice – kompletní život jedinečného umělce a člověka v obrazech a datech!
V roce 2009 oslavují příznivci Karla Gotta hned dvě jeho výročí, sedmdesáté narozeniny a půlstoletí profesní kariéry. Spoluautorka knihy – dlouholetá spolupracovnice Karla Gotta – nabízí svůj pohled na umělce, který dodnes zpívá pro ohromné a věrné publikum doma i v zahraničí. Stává se tento výjimečný fenomén českého šoubyznysu legendou?
Každopádně autorka ke zrodu legendy přispívá s pílí sběratele. Shromáždila množství informací o umělcových úspěších, koncertech i filmových rolích a na závěr přikládá diskografii. Její práce nabízí důkladný výčet pro všechny, kdo si chtějí připomenout, kdy a kde se v uplynulém půlstoletí setkávali s tímto nejvýznamnějším zpěvákem české populární hudby. Karel Gott uvedená fakta a fotografie komentuje a připojuje své osobní vzpomínky a vyznání i vlastní výtvarná díla. To vše zvýrazňuje jedinečnosti této výpravné knihy. Kniha s předmluvou Jiřího Suchého má více než 150 fotografií, vyjímatelná faksimilia a DVD Karel Gott Legenda.

 

Nahlédnout do Karel Gott  – Legenda Nahlédnout do Karel Gott – Legenda

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Karel Gott – Legenda do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Karel Gott – Legenda.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Karel Gott – Legenda (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Karel Gott – Legenda bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Karel Gott – Legenda doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literární biografie