Audio CD: Karel IV. - Císař a císařovna - CDmp3 (Čte Jiří Dvořák)

Kód: 6948094

Úplný název:

Audio CD: Karel IV. - Císař a císařovna - CDmp3 (Čte Jiří Dvořák) (Prokop Josef Bernard):

Autor a popis:

Prokop Josef Bernard, OneHotBook, 0 stran, jazyk - CZ, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
256 Kč (329 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2017 dopoledne. 
 
Jaký byl pro krále Karla IV. rok 1363? Sňatkem s Alžbětou vzal vítr z plachet pouze jednomu ze svých protivníků, ještě jich zůstává dost. Královští manželé se pokoušejí nalézt společnou řeč. Alžběta se snaží zapojit do politického dění a přispět svému muži, což neznamená, že schvaluje vždy jeho jednání. Její naděje se upnou ke korunovaci, která ji podle jejího názoru učiní nadřazenou králi Václavovi, jejímu nevlastnímu synovi. Karel se mezitím chystá definitivně zúčtovat se svým zetěm a současně nepřítelem, vévodou Rudolfem Habsburským, avšak věc dopadne trochu jinak, než předpokládá. Kromě přípravy na císařskou korunovaci a slavnou římskou jízdu musí Karel řešit křížovou výpravu a nebezpečí z toho plynoucí, pátrá po odkazu své matky a vrahovi svého otce. Bitva u Crécy totiž probíhala trochu jinak, než si Karel dlouhá léta myslel. Navíc jej citelně zasáhne ztráta nejvěrnějšího přítele a důvěrníka Arnošta z Pardubic. Může ho nahradit císařovna? Dokáže se po jeho boku změnit z tvrdohlavé dívky v silnou osobnost?
Délka nahrávky: 9 hodin 22 minut
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Audio CD: Karel IV. - Císař a císařovna - CDmp3 (Čte Jiří Dvořák) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Audio CD: Karel IV. - Císař a císařovna - CDmp3 (Čte Jiří Dvořák).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Audio CD: Karel IV. - Císař a císařovna - CDmp3 (Čte Jiří Dvořák) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Audio CD: Karel IV. - Císař a císařovna - CDmp3 (Čte Jiří Dvořák) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Audio CD: Karel IV. - Císař a císařovna - CDmp3 (Čte Jiří Dvořák) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Audioknihy pro dospělé

 
Knihkupectví / Audioknihy / Audioknihy pro dospělé / Audio CD: Karel IV. - Císař a císařovna - CDmp3 (Čte Jiří Dvořák)