Audio CD: Karel IV. - Císař a synové - CDmp3 (Čte Jiří Dvořák)

Kód: 6948103

Úplný název:

Audio CD: Karel IV. - Císař a synové - CDmp3 (Čte Jiří Dvořák) (Prokop Josef Bernard):

Autor a popis:

Prokop Josef Bernard, OneHotBook, 0 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
267 Kč (329 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.1.2018 dopoledne. 
 

Třetí část Tajného deníku císaře Karla IV., přináší události z poslední dekády jeho života, tedy události let 1368-1378. Po slavné korunovaci císařovny Elišky se císař naplno věnuje získání římského trůnu a dalších držav pro nejstaršího syna Václava. Jako otec měl však tendenci poněkud nekriticky hodnotit jeho schopnosti a velmi toužil, aby právě on, následník, šel v jeho šlépějích. Alžběta naopak naléhá, aby opustil svou celoživotní koncepci a jednal proti ní. Nemůže přece stále prosazovat pouze nejstaršího, má přece i dva další syny. Stárnoucí a nemocný císař jen stěží odolává. A začínají se rovněž hlásit i hříchy minulosti v podobě ohrožení Karlova nevlastního syna Guillauma. Panovníka začíná zrazovat do té doby pevné zdraví, což však neznamená, že v pravý okamžik nedokáže osobně zasáhnout.

Délka nahrávky: 8 hodin 21 minut
Účinkující: Jiří Dvořák
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Audio CD: Karel IV. - Císař a synové - CDmp3 (Čte Jiří Dvořák) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Audio CD: Karel IV. - Císař a synové - CDmp3 (Čte Jiří Dvořák).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Audio CD: Karel IV. - Císař a synové - CDmp3 (Čte Jiří Dvořák) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Audio CD: Karel IV. - Císař a synové - CDmp3 (Čte Jiří Dvořák) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Audio CD: Karel IV. - Císař a synové - CDmp3 (Čte Jiří Dvořák) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Audioknihy

 
Knihkupectví / Audioknihy / Audio CD: Karel IV. - Císař a synové - CDmp3 (Čte Jiří Dvořák)