Audio CD: Karel IV. - Tajný deník - 2 CDmp3 (Čte Jiří Dvořák)

Kód: 6948081

Úplný název:

Audio CD: Karel IV. - Tajný deník - 2 CDmp3 (Čte Jiří Dvořák) (Prokop Josef Bernard):

Autor a popis:

Prokop Josef Bernard, OneHotBook, 0 stran, jazyk - CZ, 2016

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
256 Kč (329 Kč)
  / ks  
koupit
 

Tajný deník: Slyšte svědectví o životě a duši Otce vlasti, schopného a obratného panovníka, dobrého přítele, oddaného manžela a laskavého rodiče, člověka milujícího, neúnavně budujícího, pevného v zásadách i tápajícího; muže, jenž v České zemi našel svůj domov. Více než šest století uplynulo od chvíle, kdy Karel IV., český král a římský císař, svěřil své myšlenky a nejhlubší pocity pergamenu. O jeho oficiálním životě bylo napsáno mnoho, jeho ale jenom svému deníku svěřil vzpomínky na dětství, na milovanou matku, královnu Elišku Přemyslovnu, a na svého otce, českého krále Jana Lucemburského, se kterým měl velmi komplikovaný vztah. Jeho myšlenky patřily i všem čtyřem manželkám a dětem, zejména malému synkovi, pozdějšímu českému a římskému králi Václavovi IV. délka: 13 hod. 38 min čte: Jiří Dvořák Jiří Dvořák (* 1967) Narodil se v Brně, kde také vystudoval herectví na JAMU a vzápětí získal angažmá v Městském divadle. Účinkoval rovněž v Severomoravském divadle Šumperk a brněnském Mahenově divadle. Roku 1999 dostal nabídku působit v pražském Divadle na Vinohradech, v jehož souboru dodnes patří k předním členům. Na jevišti úspěšně ztvárnil spoustu dramatických postav od Shakespearova Macbetha i Jindřicha IV., Arama v Měsíčním běsu až po šarmantního Arthura Goringa ve Wildeově Ideálním manželovi. Televizní a filmoví diváci jej znají ze snímků Vůně vanilky, Anděl Páně, Operace Silver A, Zemský ráj to napohled či Příběh kmotra a ze seriálů jako Pojišťovna štěstí, Světla pasáže nebo Sanitka 2. Dále účinkoval v audioknihách vydavatelství OneHotBook: Skála (2013), Muž z ostrova Lewis (2014), Nebezpečné známosti (2014), Šachové figurky (2015), Klubíčko veselých pohádek (2015).
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Audio CD: Karel IV. - Tajný deník - 2 CDmp3 (Čte Jiří Dvořák) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Audio CD: Karel IV. - Tajný deník - 2 CDmp3 (Čte Jiří Dvořák).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Audio CD: Karel IV. - Tajný deník - 2 CDmp3 (Čte Jiří Dvořák) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Audio CD: Karel IV. - Tajný deník - 2 CDmp3 (Čte Jiří Dvořák) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Audio CD: Karel IV. - Tajný deník - 2 CDmp3 (Čte Jiří Dvořák) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Historie

 
Knihkupectví / Historie / Audio CD: Karel IV. - Tajný deník - 2 CDmp3 (Čte Jiří Dvořák)