Karmické cykly energetické mřížky - učebnice numerologie - III. díl

Kód: 9050661

Úplný název:

Karmické cykly energetické mřížky - učebnice numerologie - III. díl (Boháčová Martina Blažena): Ucebnice numerologie 3. díl

Autor a popis:

Boháčová Martina Blažena, Astrolife - Boháčová Blažena, 144 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
139 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.11.2017 dopoledne. 
 

Když se člověk narodí, prožívá duchovní dětství, které ho připravuje na plnění karmického zadání. Jak se vypočítá duchovní dětství a jaký vliv má na život člověka? Dozvíte se v této knize.
Když dozraje duše, začíná člověk plnit karmické zadání a jeho život je pod vlivem devítiletých vibračních karmických cyklů. V této knize si přečtěte, které cykly na vás působí, co vás pod vlivem někdo událostí v životě čeká a jaké karmické zadání máte splnit. Vaše datum narození se skládá z čísel, které se doplňují do energetické mřížky. Některá čísla chybí, některá čísla jsou zastoupená vícekrát. Co to pro vás znamená? Dozvíte se v této knize.
Jedná se o pokračování dvou předešlých knih "Učebnice numerologie 1. díl, Učebnici numerologie 2. díl.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Karmické cykly energetické mřížky - učebnice numerologie - III. díl do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Karmické cykly energetické mřížky - učebnice numerologie - III. díl.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Karmické cykly energetické mřížky - učebnice numerologie - III. díl (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Karmické cykly energetické mřížky - učebnice numerologie - III. díl bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Karmické cykly energetické mřížky - učebnice numerologie - III. díl doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Duše a tělo

 
Knihkupectví / Duše a tělo / Karmické cykly energetické mřížky - učebnice numerologie - III. díl