Karmické zadání podle životních čísel - Učebnice numerologie - II. díl

Kód: 9050660

Úplný název:

Karmické zadání podle životních čísel - Učebnice numerologie - II. díl (Boháčová Martina Blažena): Ucebnice numerologie II. - Spocítejte si svuj životní úkol

Autor a popis:

Boháčová Martina Blažena, Astrolife - Boháčová Blažena, 200 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
157 Kč (225 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.11.2017 dopoledne. 
 

Karma a minulé životy, úkoly které tady člověk má, to zajímá každého člověka. Každý klient, který ke mně přišel, se zeptal, jaký úkol má v tomto životě. A proto jsem se rozhodla napsat knihy, které postupně přivedou člověka k tomu, že si bude moci sám vypočítat jaký je jeho úkol. Knih bude několik, ale první z nich je právě kniha s názvem „ KARMICKÉ ZADÁNÍ PODLE ŽIVOTNÍCH ČÍSEL“. Podle svého životního čísla se dozvíte jeden z vašich životních úkolů. Můžete si vypočítat úkol nejen svůj, ale také všech lidí, se kterýma se potkáte? Víte co je to osud? To je soubor vašich životních úkolů, které máte zvládnout. Máte v sobě vzorce duše, které vám připravují určitý druh situací.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Karmické zadání podle životních čísel - Učebnice numerologie - II. díl do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Karmické zadání podle životních čísel - Učebnice numerologie - II. díl.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Karmické zadání podle životních čísel - Učebnice numerologie - II. díl (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Karmické zadání podle životních čísel - Učebnice numerologie - II. díl bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Karmické zadání podle životních čísel - Učebnice numerologie - II. díl doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Duše a tělo

 
Knihkupectví / Duše a tělo / Karmické zadání podle životních čísel - Učebnice numerologie - II. díl