Karmický úkol a poslání horoskopu - Jak pracovat s energií planet

Kód: 7336778

Úplný název:

Karmický úkol a poslání horoskopu - Jak pracovat s energií planet (Nevrlá Irena): Jak pracovat s energií planet

Autor a popis:

Nevrlá Irena, Fontána, 0 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
243 Kč (348 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.11.2017 dopoledne. 
 

Tato kniha karmické astrologie pojednává o tom, jak se s pomocí planetárních a hvězdných energií můžeme stát tvůrci svého osudu, neboť vše, co se v našem živote děje a dít bude - ať už dobré či zlé -, by se nestalo bez podpory vesmírných sil, neboť svět funguje na principu „jak nahoře, tak dole.“ Přitom je však nezbytné vzít v úvahu, že každá planeta i hvězda vyzařuje široké spektrum vesmírných paprsků různé duchovní kvality - od těch nejtemnějších až po ty „božsky dokonalé“ - a do našeho života prozařuje vždy takový druh vesmírného paprsku, který je v souladu s vibracemi naší duše. Hranice svých možností v životě si tak klademe sami výškou své duchovní zralosti, neboť předurčenost našeho osudu existuje jen do té doby, dokud ho „nepřerosteme velikostí svého Ducha.“ Naopak čím nižší jsou naše vibrace a žijeme „v zajetí svého ega“, tím spíše jsme ovládáni temným druhem planetárních paprsků, které řídí náš život. Jakmile se vydáme duchovní cestou a zbavujeme se nánosu svého ega, mění se i vibrace naší aury, díky tomu k nám „prozařují“ vyšší a dokonalejší vesmírné paprsky, a my tak pozvolna opouštíme „roli oběti“ a stáváme se tvůrci svého osudu. V karmické astrologii je horoskop považován za záznam z vesmírné knihy Akáši, který obsahuje pro každého z nás důležité poselství, neboť nám připomíná naše poslání, kterým není nic jiného, než plnění karmických úkolů v určitém časovém období a rozvíjení i používání svého potenciálu, vepsaného v horoskopu, jímž máme sloužit Bohu, k jehož obrazu jsme byli stvořeni.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Karmický úkol a poslání horoskopu - Jak pracovat s energií planet do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Karmický úkol a poslání horoskopu - Jak pracovat s energií planet.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Karmický úkol a poslání horoskopu - Jak pracovat s energií planet (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Karmický úkol a poslání horoskopu - Jak pracovat s energií planet bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Karmický úkol a poslání horoskopu - Jak pracovat s energií planet doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Ezoterika

 
Knihkupectví / Duše a tělo / Ezoterika / Karmický úkol a poslání horoskopu - Jak pracovat s energií planet