Karolína - Domácí kuchařka - Jídlo jako vášeň

Kód: 2700479

Úplný název:

Karolína - Domácí kuchařka - Jídlo jako vášeň (Kamberská Karolína):

Autor a popis:

Kamberská Karolína, NOW Productions, 208 stran, jazyk - CZ, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
310 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.9.2017 dopoledne. 
 

Třetí kniha gastronomické novinářky a televizní kuchařky Karolíny Kamberské navazuje na předchozí velmi úspěšné tituly Karolína, domácí kuchařka a Štěstí z kuchyně i na oblíbený televizní pořad o vaření na TV Prima. Autorka v této knize nazvané Jídlo jako vášeň s nadsázkou přiznává, že možná jídlu přikládá moc velký význam – ale považuje zkrátka za velmi blahodárné udělat si na jídlo čas a uprostřed stolu zapálit svíčku.
V tomto svém přístupu k jídlu cítí Karolína spřízněnost se Středomořím, proto právě tam hledala inspiraci pro řadu receptů. Kromě toho kniha nabízí nápady, jak pohostit větší společnost přátel či partu malých děti - zkrátka každého, s kým se čtenář chce o svou lásku k jídlu podělit.
Na každé stránce knihy na vás dýchne její přesvědčení, že jídlo si zaslouží pozornost, kterou si spousta jiných věcí nezaslouží. A že nemá cenu mrhat časem na internetu nebo u televize, když můžete připravit rodině a kamarádům nějakou lahůdku, kterou si pak společně užijete u krásně prostřeného stolu. Nemusíte s Karolínou ve všem souhlasit, ale můžete se nechat inspirovat. Její vášeň pro vaření je totiž nebezpečně nakažlivá.

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Karolína - Domácí kuchařka - Jídlo jako vášeň do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Karolína - Domácí kuchařka - Jídlo jako vášeň.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Karolína - Domácí kuchařka - Jídlo jako vášeň (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Karolína - Domácí kuchařka - Jídlo jako vášeň bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Karolína - Domácí kuchařka - Jídlo jako vášeň doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Kuchařky

 
Knihkupectví / Kuchařky / Karolína - Domácí kuchařka - Jídlo jako vášeň