Karty příležitostí + Karty pro vytváření rituálů sblížení (dva balíčky karet v jednom)

Kód: 81760020

Úplný název:

Karty příležitostí + Karty pro vytváření rituálů sblížení (dva balíčky karet v jednom) (kol.):

Autor a popis:

Kol., Zoner Press, 0 stran, jazyk - CZ, 2016

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
255 Kč (360 Kč)
  / ks  
koupit
 

Za účelem co největšího vzájemného sblížení je dobré věnovat pozornost tomu, jak trávíme s partnerem společný čas. Návrhy v těchto karetních sadách vám pomohou posílit vzájemné pouto zavedením pravidelných a smysluplných aktivit do vašeho vztahu. Ať už si vyberete způsob oslavy důležitých výročí ve vaší rodině, nebo obdarování partnera za účelem poskytnutí pomoci nebo útěchy. Díky nápadům v kartách rozkryjete nové cesty vedoucí k lásce, přátelství a intimitě. Vezměte balíček Karty pro vytváření rituálů sblížení. Rozdělte jej na půl a každý z vás si prohlédněte karty ve své půlce balíčku. Z nich vyberte jeden rituál sblížení, na kterém byste rádi pracovali se svým partnerem. Podělte se o svoji volbu a z těchto dvou rituálů vyberte jeden, který zrealizujete hned teď. Použijte otázky k dohodnutí detailů, jak rituál společně vykonávat.

Otázky:


Co je smyslem tohoto rituálu / Co nám může přinést?

Kdy bude rituál vykonáván?

Jak často jej budeme realizovat?

Jak dlouho by měl rituál trvat?

Kdo bude iniciátorem rituálu?

Co bude následovat po rituálu?

Jak rituál ukončíme?

Jak jej můžeme začlenit do našeho života, aby se stal jeho pevnou součástí?


Ke kartám si můžete zakoupit jako vhodný doplněk i knihu Sedm principů spokojeného manželství – Praktický průvodce fungováním dlouhodobých vztahů ze stejné dílny (The Gottman Institute), jako jsou tyto karty.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Karty příležitostí + Karty pro vytváření rituálů sblížení (dva balíčky karet v jednom) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Karty příležitostí + Karty pro vytváření rituálů sblížení (dva balíčky karet v jednom).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Karty příležitostí + Karty pro vytváření rituálů sblížení (dva balíčky karet v jednom) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Karty příležitostí + Karty pro vytváření rituálů sblížení (dva balíčky karet v jednom) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Karty příležitostí + Karty pro vytváření rituálů sblížení (dva balíčky karet v jednom) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Muž a Žena

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Muž a Žena / Karty příležitostí + Karty pro vytváření rituálů sblížení (dva balíčky karet v jednom)