Kati a popravy v českých dějinách - Nejznámější exekuce napříč historií (POŠKOZENÉ DESKY)

Kód: 9775427

Úplný název:

Kati a popravy v českých dějinách - Nejznámější exekuce napříč historií (POŠKOZENÉ DESKY) (Liška Vladimír):

Autor a popis:

Liška Vladimír, Malý princ, 232 stran, jazyk - 19, 2013

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
29 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
 

Jak se vyvíjelo katovské řemeslo a jak se měnilo postavení katů od středověku po nedávnou minulost? Kniha předkládá přehled nejznámějších a nejvýraznějších poprav. Za co byli lidé odsouzeni k trestu smrti a jak byl tento trest vykonán? Co je k jejich hrůzným činům vedlo? Jak se vyvíjely mučicí techniky? A co všechno bylo v pravomoci popravčích mistrů nebo čím se kromě svého řemesla zabývali? To všechno najdete v této knize.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Kati a popravy v českých dějinách - Nejznámější exekuce napříč historií (POŠKOZENÉ DESKY) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Kati a popravy v českých dějinách - Nejznámější exekuce napříč historií (POŠKOZENÉ DESKY).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Kati a popravy v českých dějinách - Nejznámější exekuce napříč historií (POŠKOZENÉ DESKY) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Kati a popravy v českých dějinách - Nejznámější exekuce napříč historií (POŠKOZENÉ DESKY) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Kati a popravy v českých dějinách - Nejznámější exekuce napříč historií (POŠKOZENÉ DESKY) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie

 
Knihkupectví / Kati a popravy v českých dějinách - Nejznámější exekuce napříč historií (POŠKOZENÉ DESKY)